Fox'un Cuma akşamlarının kendine çeken dizisi Son Yaz fragmanı bomba yarattı! Akgün'ün abisi kim? Diziye kim dahil olacak? Hangi ünlü isim geliyor? soruları araştırmaya başlandı bile. Başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz, Hafsanur Sanca

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!
Fox'un Cuma akşamlarının kendine çeken dizisi Son Yaz fragmanı bomba yarattı! Akgün'ün abisi kim? Diziye kim dahil olacak? Hangi ünlü isim geliyor? soruları araştırmaya başlandı bile.

Başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisine bomba patladı. Dizinin heyecanını arttırmak için diziye abi dahil oldu.

Son Yaz dizisi hikayesi ile oldukça ilgi çekmiş ancak son bölümlerinde Yağmur ve Akgün'ün sahneleri tempoyu oldukça düşürmüştü. Dizinin izleyiciler diziden uzaklaşırken dizinin heyecanı yeniden arttırılmaya başlanıyor. Son Yaz 14. bölüm sonunda Akgün'ün bir abisi olduğuna dair tüyo verilerek bitirilmişti.Son Yaz 15. bölüm 2. fragmanında bomba patladı. Akgün'ün bir abisi olduğu ortaya çıktı. Fragmanda Selçuk Taşkın, Akgün'e bir abisinin olduğunu söylemek zorunda kaldı. Peki şimdi akıllarda tek bir soru vardı. Akgün'ün abisini hangi oyuncu oynayacak? Diziye kim giriyor?

Son Yaz dizisinin 15. bölüm son fragmanında Akgün'ün bir abisi olduğu doğrulandı. Diziye Akgün'ün abisi karkateri ile oldukça sürpriz bir isi girecek.

İSİM BELLİ OLDU!

Akgün'ün abisini canlandıracak oyuncu belli oldu. Diziye uzun süredir ekranlarda görünmeyen Sarp Apak giriyor. Bengüsu Uzunöz ile evlenen ve İzmir'de yaşayan Sarp Apak Son Yaz'ın kadrosuna dahil edildi. Çeşme'de gerçekleşen çekimler için Ölümlü Dünya filminde Ali Atay ile de beraber çalışan yakın dostu Sarp Apak bundan böyle Son Yaz'da Akgün'ün abisini canlandıracak.Sarp Apak'ın Son Yaz'da Akgün'ün abisi rolü ile kalıcı olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Karakter çok sevilirse ilerleyen bölümlerde farklı bir ikili izleyebiliriz. Şimdi akıllarda 2 soru var. Akgün'ün abisi Akgün'ün karşısında mı yoksa yanında mı yer alacak?

Son Yaz dizisi hayranları Akgün, Soner ve Eray kanka sahnelerine daha fazla yer verilmesini isterken Akgün'ün abisi rolü ile Sarp Apak bu 3'lünün arasına nasıl dahil edilecek merak konusu..