Star TV de bitirilecek dizileri açıkladı. Bugün televizyonda final depremi sürüyor.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Star TV de bitirilecek dizileri açıkladı. Bugün televizyonda final depremi sürüyor. Star Tv'de o dizinin final tarihini açıkladı. Yerine Kağıt Ev geliyor!

Star Tv'nin büyük umutlar bağladığı bir dizisi daha final yapıyor! Menajerimi Ara, Akrep, Sefirin Kızı, Seni Çok Bekledim dizileri arasında final seçeneği arayana kanal ilk dizisinin fişini çekti.

Bugün kanallar dizilerinin fişlerini birer birer çekti. Önce Fox Tv Baraj dizisinin ardından Show Tv Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin final tarihlerini verdi.

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Seni Çok Bekledim dizisi de final yapıyor.FİNAL BÖLÜMÜ BELLİ OLDU

Star Tv'de dizisinin fişini çekti. Star Tv'nin başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı ve reytinglerde adeta yerlerde olan yeni dizisi Seni Çok Bekledim adlı dizisinin fişini çekti ve final tarihini verdi.

Büyük umutlarda çekimlerine Katar'da başlanan dizi henüz 13. bölümünde ekranlara veda edecek. Son 3 bölümü kalan dizi 23 Nisan'da ekrana gelecek 13. bölümü seyircisine elveda diyecek.

Star Tv'nin verdiği bu kararla Akrep ve Menajerimi Ara seyircileri derin bir oh çekti. 2 dizi için de şimdilik bir final açıklaması yapılmadı.