Survivor 2021 yarışmasında diskalifiyelerin ardı arkası kesilmiyor. Bu sezon çok fazla şanssızlık yaşayan Survivor 2021 yarışmacıları birer birer diskalifiye ediliyor.

Survivor 2021 yarışmasında diskalifiyelerin ardı arkası kesilmiyor. Bu sezon çok fazla şanssızlık yaşayan Survivor 2021 yarışmacıları birer birer diskalifiye ediliyor. Son olarak Cemal Hünel yaşadığı sakatlık nedeniyle Survivor 2021'e devam edememiş ve veda etmek zorunda kalmıştı. Survivor Gönüllüler takımındaki Reşat ise ilk etapta diskalifiyesi gündeme gelmişken sakatlığının ciddi olmadığı ortaya çıkarak adada kalmayı başarmıştı. Şimdi Survivor Poyraz'la ilgili sosyal medya ve birçok platformda "Diskalifiye" iddiaları gündeme gelmeye başladı. Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacısı Poyraz, performansıyla takımının önde gelen isimlerinden ve yarışmanın da bu sezonki 'sivrilmiş' yarışmacılarından olmayı başardı. Peki Survivor Poyraz'ın diskalifiye edileceği neden iddia ediliyor? Survivor Poyraz geçmişte ne tür bir paylaşım yaptı?

Survivor'da Yine Diskalifiye Şoku! 31 Ocak Kim Diskalifiye Olacak?

Survivor 2021 yeni sezonu tüm hızıyla sürüyor! Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasındaki kıyasıya rekabette bu akşam zorlu bir oyun sahne alıyor. Yarışmacılar, platformun üzerinde sert yastıklarla birbirlerini suya düşürmeye çalışacak. Programın sunucusu Acun Ilıcalı, Survivor tarihinde bir ilk olarak bu akşam bu oyunda hiçbir kuralın olmadığını açıkladı! Kuralsız bir şekilde sert mücadelelerin yaşandığı oyunda yarışmacılar zor anlar yaşıyor. Kaşı açılan, burnu kanayan pek çok yarışmacı bulunuyor.

Survivor 31 Ocak Pazar akşamı bir de diskalifiye şoku yaşanıyor! Survivor 2021 yarışmacılarının peşini bırakmayan talihsiz sakatlıklardan biri daha meydana geliyor. Son olarak Ünlüler takımında yer alan Cemal Hünel yarışmaya sağlık sorunları - sakatlık problemi nedeniyle veda etmişti. Bu akşam 1 yarışmacı daha diskalifiye ediliyor!

Survivor Doktoru Metin Kuş, Gönüllüler takımının benchine gelerek kötü haberi veriyor! Tüm tetkiklerin ince dokunup sık elendiğini belirten Dr. Metin KUş, bir yarışmacının Survivor'a devam etme şansının kalmadığını açıklıyor!

31 Ocak Pazar Survivor'dan Kim Diskalifiye Edildi?

Survivor izleyicisi şimdi merakla 31 Ocak Pazar Akşamı Survivor 2021'den kimin diskalifiye edileceğini merak ediyor. Doktor Metin Kuş'un açıklamaları ışığında daha önce oyunda sevinç gösterisi yaparken sakatlık yaşayan ve durumunun ciddi olduğu bizzat Acun Ilıcalı tarafından açıklanan ancak kendisinin çok istemesi nedeniyle adada kalmaya devam eden Reşat'ın diskalifiye edilebileceği konuşuluyor. Tam olarak net olmamakla birlikte bu akşam Survivor 2021 yarışmasından Reşat diskalifiye edilebilir.

Survivor 2021 Poyraz Diskalifiye edilecek mi? İşte O Paylaşım!Survivor 2021 yarışmacısı Poyraz, yarışmaya katılmadan önce sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi! Daha önce Masterchef Uğur'un yarışmaya katılmadan çok çok uzun yıllar önce yaptığı paylaşımlar nedeniyle yarışmadan elenmesi sonrası Survivor 2021 yarışmacısı Poyraz'ın da diskalifiye edilebileceği iddiaları gündemde. Ancak Survivor yarışmacısı Poyraz'ın paylaşımında bir şey göremeyenler ve bu iddiaların gündeme gelmesinin yanlış olduğunu belirten Survivor izleyicileri de bulunuyor.

Survivor yarışmasına katılmadan önce geçmişte sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda bir hayvanat bahçesinden görüntü paylaşan Survivor Poyraz, bu fotoğrafın altına da "Ben ve arkadaşım asılı, okaliptüs yaprakları ve b..tan şeyler" yazdı. Masterchef Uğur'un paylaşımlarından farklı bir boyutta olan Survivor Poyraz'ın bu paylaşımı nedeniyle diskalifiye edileceğini düşünenler bulunduğu gibi bu paylaşım nedeniyle Survivor Poyraz'a yaptırım uygulanmasının mantıksız olduğunu söyleyenler de oldu. Bizde sosyal medyada iddialar gündemde olduğu için bu haberi hazırlayarak sizleri bilgilendirdik.