2019 yılının son ataması olarak gerçekleşen ve ÖSYM'nin resmi olarak duyurusunu yaptığı KPSS 2019-2 tercih işlemleri başladı. 2019-2 tercih işlemleri kapsamında bazı kamu kurumları memur alımı yapacağını açıklamış olup, bu kurumlardan biriside Tapu ve Ka

2019 yılının son ataması olarak gerçekleşen ve ÖSYM'nin resmi olarak duyurusunu yaptığı KPSS 2019-2 tercih işlemleri başladı. 2019-2 tercih işlemleri kapsamında bazı kamu kurumları memur alımı yapacağını açıklamış olup, bu kurumlardan biriside Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü oldu. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tekniker alımı işlemlerini adayların tercihleri ile gerçekleştirecek ve toplamda 225 memur alımı ataması yapacak. Tercih tarihleri ve atamaya ilişkin bilgiler haberimizde...Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ön lisans mezunu tekniker alımı yapacakTercih kılavuzunu incelediğimizde Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ön lisans mezunları arasından toplamda 68 alım yapacağını belirtmiş olup, tüm kadronun tekniker kadrosu için yapılacağı açıklandı. Peki lisans ve orta öğretim mezunu adaylardan alım yapılacak mı?Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü orta öğretim ve lisans mezunları arasından tekniker alımı veya personel alımı yapmayacak olup, sadece ön lisans mezunları arasından alım yapacağını bildirdi.

Sağlık Bakanlığı 8 bin işçi alımı sıralı nihai ve yedek aday listesi: Nihai aday listesi ne demek, nasıl bakılır? Sağlık Bakanlığı 8 bin işçi alımı sıralı nihai ve yedek aday listesi: Nihai aday listesi ne demek, nasıl bakılır?


Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tekniker alımı için tarih bilgileri açıklandıTapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tekniker alımı kadrolarını tercih etmek isteyen adaylar 03 Aralık 2019 ile 12 Aralık 2019 tarihleri arasında ÖSYM resmi adres olan https://ais.osym.gov.tr üzerinden son başvuru tarihi saat 23:59'a kadar işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.