Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs dizi setlerini de vurmaya devam ediyor. Ankara'da çekimleri gerçekleşen TRT 1'in reyting rekoru Teşkilat dizi setinde Koronavirüs paniği yaşandı. Başrollerini Çağlar Ertuğul ve Deniz Baysal'ın paylaştığı ve kadrosunda Ezgi Eyüpoğlu,Mesut Akusta, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Teşkilat dizisinin çekimlerine ara verildiği öğrenildi.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Koronavirüs Paniği!

Başrol oyuncusu Deniz Baysal ve  dizinin Hulki’si Nihat Altınkaya’nın koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Oyuncular hemen karantinaya alındı. Tedaviye başlanan oyuncuların durumunun şu an için iyi olduğu öğrenildi. Dizinin diğer oyuncuları da hemen test yaptırarak dizi setine ara verildi.

Dizi Setine Ara Verildi!

Oyuncuların test yaptırmak için bir gün ara verildiği öğrenilirken; test sonuçlarına göre aranın uzayıp uzamayacağına karar verilecek. Nihat Altınkaya ve Deniz Baysal dışında henüz bilinen başka bir oyuncunun testi pozitif çıkmadı. Bu hafta yeni bölümün yayınlanıp yayınlanmayacağı ise henüz belli değil. Ellerinde stok bulunması durumunda yeni bölüm yayınlanabilir.

Tims&B imzalı, Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışan özel bir ekibin iş hayatı ile birlikte özel hayatını da konu edinen, Yağız Alp Akaydın’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu  Ethem Özışık’ın ele aldığı Teşkilat dizisi her hafta pazar günü saat 20:00'de  izleyici ile buluşuyor. Yayınlandığı günden itibaren pazar günü zirveyi kimseyi kaptırmıyor.

Teşkilat Yeni Bölüm Ne Zaman?

Teşkilat dizisinin yeni bölümü Koronavirüs nedeni ile değişiklik olmaz ise 25 Nisan Pazar günü ekranlara gelecek. Yeni gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğiz! 

Editör: İlan35