Teşkilat'a bir oyuncu daha katıldı ama başrol isyan edip diziyi terk edebilir. Murat Yıldırım ekranlara veda edecek mi? Teşkilat dizisinde neler yaşanıyor? TRT 1 dizisine katılan oyuncu güzelliğiyle büyüleyecek.

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

TRT 1 dizisi Teşkilat'ta yaşanan ayrılık depremi sonrası diziye yeni isimler katıldı. Yeni sezonda öyle oyuncular göreceğiz ki şaşıracaksınız. Bir isim var fakat Murat Yıldırım ile arasının problemli olduğu iddia ediliyor.
"Teşkilat" dizisi, sevilen oyuncusu Deniz Baysal'ın üç sezondan sonra ayrılmasının ardından, yeni oyuncu arayışına girişti ve Aybüke Pusat ile anlaşma sağladı. Diziye bu sezon katılan oyuncularla birlikte kadro daha da zenginleşti.

Tuğçe Açıkgöz Dizide Oynayacak!

Diziye eklenen yeni oyunculardan Ceyhun Mengiroğlu, Cihangir karakterine hayat verecek. Cihangir, ailesinin istememesine rağmen istihbaratta yerini almış bir karakteri canlandırıyor. İlker Kızmaz ise dizide Gökhan karakteri, Neslihan'ın nişanlısı olarak izleyici karşısına çıkacak. Dizinin dördüncü sezon hazırlıkları hızla devam ederken, Sarp Levendoğlu ve Selin Genç de katılan isimler arasında. En son kadroya dahil olan isimse Tuğçe Açıkgöz oldu.

teşkilatdizi

Murat Yıldırım ile Kavgalılar mı?

Diziye yeni katılan Tuğçe Açıkgöz ile Murat Yıldırım'ın arasının kötü olduğu iddia edildi. İkilinin sette tartıştığı ve sonrasında dizi çekimlerinin aksadığı belirtiliyor. Henüz net bir bilgi verilmedi. Yakında iki oyuncudan da açıklama gelecektir.