Trabzonspor'daki teknik direktör arayışı Sergen Yalçın ile noktalanacak. Deneyimli teknik adam ile anlaşma yoluna gidiliyor. İddialara göre birkaç gün içerisinde takımla idmana da çıkacak. Trabzonspor'un yeni teknik direktörü kesinleşti mi?

Trabzonspor, bir süredir teknik direktör arayışı içerisinde. Bu doğrultuda çalışmalar devam ediyor. Abdullah Avcı'nın istifası sonrasında takımın başına kimin geçeceği merak edilmişti. Orhan Ak ile lige devam eden bordo mavili ekip, alınan Ankaragücü yenilgisinden sonra tercihlerini değiştirdi.

Sergen Yalçın ile Görüşülecek

Trabzonspor'da Sergen Yalçın ile görüşmenin sağlanacağı belirtiliyor. İddialar doğrultusunda yarın görüşmelerin başlaması ve kısa süre içerisinde de netleşmesi muhtemel. Deneyimli teknik adamın bordo mavili takım ile anlaşma sağlayacağına yönelik iddialar kısa süre içerisinde sosyal medyanın spor gündemine oturdu.

Arda Güler'e Tepki Dinmiyor! Sosyal Medya Genç Futbolcuyu Ateş Altına Aldı! Arda Güler'e Tepki Dinmiyor! Sosyal Medya Genç Futbolcuyu Ateş Altına Aldı!

Trabzonspor'a Olumlu Bakıyor

Gelen paylaşımlar ise Sergen Yalçın'ın Trabzonspor'a olumlu baktığı yönünde. Teknik direktörün anlaşma sağlaması durumunda bu haftadan itibaren takımın başına geçmesi muhtemel gözüküyor. Gelişmelere haber sitemizde yer vermeye devam edeceğiz.