Fenerbahçeli Arda Güler'in Beşiktaş maçında penaltı kazandığı mücadeleye ilişkin çok fazla yorum geliyor. Sosyal medyada futbolsever kullanıcılar genç futbolcuyu resmen topa tuttu. 4-2 biten maçın ardından tepkilerin ardı arkası kesilmedi.

Sosyal medya kullanıcıları, Fenerbahçe Beşiktaş maçında penaltı kazanan Arda Güler için yaptığı yorumlarla gündeme gelmekte. Genç futbolcu, sergilediği performans ile beğeni topladı. Penaltı kazandığı görüntüde ise kendisine temas olmadığı yönündeki iddialar çok konuşuldu.

Medyada yer alan iddialara göre Acun Ilıcalı, bir kez daha kulüp satın alacak Medyada yer alan iddialara göre Acun Ilıcalı, bir kez daha kulüp satın alacak

Kendisini Yere Attığı İddia Edildi

Arda Güler'in kendisini yere attığı yönündeki iddialar ise çığ gibi büyüdü. Sosyal medyada futbolseverlerin yaptığı yorumlar ise şaşırttı. Arda Güler'in gözden düştüğü yönünde ifadelere başvurmalarının yanı sıra, kendisine hiç yakışmayan bir harekette bulunduğunu belirttiler. 

ardagülerardagüler2ardagüler4ardagüler3

Arda Güler'den Yanıt Geldi mi?

Sosyal medya ile arası iyi olan Arda Güler'in bu yorumları görüp görmediği ise kesin değil. Ancak Kadıköy'de 4-2'lik Beşiktaş yenilgisi alan Fenerbahçe'nin yönetiminde nasıl bir gelişme yaşanacak bu daha fazla merak ediliyor.