Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in başrolünde yer alacağı Kanunsuz Topraklar dizisine bomba bir transfer gerçekleşti. Başarılı oyuncu kadroya dahil oldu. İşte o sürpriz isim..

FOX TV'de Masumiyet dizisini ekrana getiren ve iyi bir çıkış yapan Gold Film uzun zamandır Kanunsuz Topraklar dizisinin çalışmalarını sürdürüyor. Zülküf Yücel’in senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturacağı Kanunsuz Topraklar dizisi de FOX TV ekranlarında önümüzdeki sezon yayın hayatına başlayacak.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk başrol oyuncusu en son Bir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz'ı canlandıran Uğur Güneş olmuştu. Uzun zamandır Uğur Güneş'e partner arayan yapım Ramo dizisinin Sibel'i Esra Bilgiç'e teklif götürmüş ve  oyuncunun kabul ettiği öğrenilmişti. Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in başrolünü paylaşacağı dizinin kadro çalışmaları devam ederken bir oyuncunun daha diziye dahil olduğu öğrenildi.

İlker Aksum Kanunsuz Topraklar dizisine dahil oldu !

Başarılı oyuncu İlker Aksum Kanunsuz Topraklar dizisine dahil oldu. En son oyuncu Ramo dizisin de  Esra Bilgiç ile beraber yer almıştı. Böylelikle Ramo dizisinden iki oyuncu Kanunsuz Topraklar dizisine dahil olmuş oldu.

Kanunsuz Topraklar Konusu!

Kanunsuz Topraklar dizisinde kanunun, polisin giremediği mafya ve ağaların hakim olduğu topraklarda yaşanan olaylar ele alınacak.1930’lu yıllarda Zonguldak geçen hikaye için döneme uygun yapılar inşa ediliyor. İstanbul’da kurulan platodaki çalışmalar sürerken, Uğur Güneş’in de rolüne sıkı bir şekilde hazırlandığı ve sürekli spor yaparak yaptığı paylaşımlarla da görülüyor.

Kanunsuz Topraklar dizisi için döneme uygun kıyafetler de dikiiyor. Uğur Güneş’in bir maden işçisi olan Davut’a hayat vereceği dizideki kostümleri için provalar yapılıyor. Esra Bilgiç'in  ve İlker Aksum'un da dahil olmasının ardından kadroya yavaştan belli olmaya başladı. Kanunsuz Topraklar dizisi Eylül ayında FOX TV'de başlayacak.