Ünlü oyuncu Nicole Kidman yeni filmi Being the Ricardos için kamera karşısına çıktı. Aaron Sorkin'in hayatını anlatacak filmde ünlü sitcom yıldızı Lucille Ball karakterine hayat verecek olan ünlü aktris Kidman, filmin California'daki çekimlerinde ilk kez

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…
Ünlü oyuncu Nicole Kidman yeni filmi Being the Ricardos için kamera karşısına çıktı. Aaron Sorkin'in hayatını anlatacak filmde ünlü sitcom yıldızı Lucille Ball karakterine hayat verecek olan ünlü aktris Kidman, filmin California'daki çekimlerinde ilk kez sette görüntülendi.Filmin başrolünde ünlü oyuncu Javier Bardem'le birlikte yer alacak Kidman'ın, çekime ara verilir verilmez maskesini takması dikkat çekti. 53 yaşındaki ünlü aktris Kidman'ın rol alacağı filmin gösterim tarihi henüz açıklanmadı. Nicole Kidman ile Javier Bardem'in başrollerinde yer aldığı Being the Ricardos filminin kadrosunda; J.K. Simmons, Alia Shawkat ve Clark Gregg gibi oyuncular bulunuyor.

Oyuncu Penelope Cruz, yönetmen Pedro Almodovar!


Ünlü yönetmen Pedro Almodovar'ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu yeni filmi Parallel Mothers filminin başrolünde yer alan Penelope Cruz, setteki neşeli halleriyle dikkat çekti. Saçını sarıya boyattığı görülen 46 yaşındaki oyuncunun çekim aralarında maskesinin takarak insanlardan uzak durmaya çalıştığı görüldü.Ünlü İspanyol oyuncunun senaryoyla ilgili filmin yönetmeni Pedro Almodovar ile görüştüğü anlar objektifler tarafından kaydedildi. Penelope Cruz'un başrolünde yer aldığı filmde; Rossy De Palma ve Aitana Sanchez-Gijon gibi isimler yer alıyor. Filmde aynı anda doğum yapan iki annenin hikayesi anlatılıyor.


Al Pacino ile Lady Gaga yan yana!


Ünlü modacı Maurizio Gucci’nin hayatını anlatacak House of Gucci filminin setinden yansıyan fotoğraflarda Al Pacino ile Lady Gaga dikkat çekti. Filmin moda evi Gucci'nin kurucusu Guccio Gucci’nin torunu olan Maurizio Gucci’nin hikayesinin işleneceği aktarıldı. Usta aktör Al Pacino'nun (80) filmde Guccio Gucci'nin büyük oğlu Aldo Gucci'ye hayat vereceği kaydedildi.2018 yılında gösterime giren ve yönetmenlik koltuğunda ünlü oyuncu Bradley Cooper'ın oturduğu A Star is Born filminde başrol oynayan ünlü şarkıcı Lady Gaga'nın sette giydiği kıyafeti dikkat çekti. Lady Gaga'nın, filmde Maurizio Gucci'nin eski eşi Patrizia Reggiani karakterini canlandıracağı aktarıldı.