TRT1 ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. 19 Nisan Pazartesi akşamı 29. bölümüyle izleyici karşısına çıkması beklenen dizinin yeni bölümü TRT1 yayın akışında yer almadı. Peki Uyanış Büyük Selçuklu neden yayınlanmıyor? 

Yönetmen koltuğunda Sedat İnci'nin oturduğu Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin başrollerinde Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Sevda Erginci gibi isimler yer alıyor. Büyük Selçuklu Devleti'nin kuruluş hikayesinin anlatıldığı dizi, ilk bölümünden bu yana reytingleriyle adından söz ettiriyor. 19 Nisan Pazartesi akşamı 29. bölümüyle ekranlara gelmesi beklenen Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölümüyle yayın akışında yer almadı. İzleyiciler de Uyanış Büyük Selçuklu bu akşam var mı yok mu? araştırmaya başladı.

Akli Film imzalı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelmeyecek. Dizinin takipçileri de Uyanış Büyük Selçuklu neden yayınlanmıyor? merak etti. 

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU BU HAFTA NEDEN YOK?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin çekimlerine koronavirüs nedeniyle  birçok dizi gibi ara verildi. Bu nedenle dizinin 29. bölümü bir hafta aranın ardından izleyici karşısına çıkacak. Peki 19 Nisan 2021

TRT1 yayın akışında ne var?

TRT1 19 NİSAN PAZARTESİ YAYIN AKIŞI

TRT1'de 19 Nisan Pazartesi akşamı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi tekrar bölümüyle ekranlara gelecek. Yani dizi yayın akışında yer alacak ancak yeni bölümü olmayacak.