Sevgili olduklarını Türkiye'de ilan365 öğrenen Hande Erçel ve Kerem Bursin fanlarına müjde! Hande Erçel ve Kerem Bursin Maldivler kaçamağında yakalandı! Sevgili olduklarını gizleyen Hande Erçel ve Kerem Bursin Maldivlerde tatil yapıyor!

Yılın magazin aşkı Hande Erçel ve Kerem Bursin gizlenmeye devam etse de yakayı Maldivler de ele verdi! Hande Erçel ve Kerem bursin Sen Çal Kapımı final yapar yapmaz soluğu Maldivlerde aldı! Sevilen isimlerin Maldivler tatili görülmeye değerdi! Hande Erçel ve Kerem Bursin Maldivler kaçamağı hayranlarından kaçmadı!

Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgili mi?

Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgili olduklarını artık gizlemiyor. Hande Erçel ve Kerem Bursin Maldivlerde tatil yapıyor! Hande Erçel ve Kerem Bursin'i uçakta gören hayranları Maldivlerde de yakaladı. Lüks otelde tatil yapan Hande ve Kerem çifti hayranlarından kaçamadı!

Hande Erçel ve Kerem Bursin maldivler tatili!

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Sen Çal Kapımı dizisinde başlayan aşklarına Hande Erçel başka bir isimle sızması sonrası ara vermek zorunda kalan Hande Erçel ve Kerem Bursin çifti sonunda yakayı ele verdi! Hande Erçel aslında başka bir sevgilisi varmış gibi Kerem Bursin'inin aylardır atmadığı adımı attırdı! Hande Erçel başka sevgili olayı sonrası Kerem Bursin Hande Erçel'e açıldı ve ikili haftalardır aşk yaşıyor. Ancak ilan365.net Türkiye'de ilk kez duyurduğu hande Erçel ve Kerem Bursin hayranlarına bir müjdeyi de biz verelim. Hande Erçel ve Kerem Bursin Maldivler tatilinden beraber el ele dönecekler. Hem uçakta hem tatilde tüm riskleri göze alıp gittiler!

Artık hayranları Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgili mi sorusu sormasına gerek kalmadan yılın aşkı resmen başlamış oldu!