Çarşamba gününe kadar müracaat yapan vatandaşlara o gün 11.000 TL ödeme verilecek. Son dakika kampanya haberi geldi. İsteyen hemen alacak!

Gözden kaçırmayın

Vicdansız Kılıçdaroğlu! "Diploması olmayan varken bu da söylenmez ki!" Kılıçdaroğlu'na Hocam Seslenişi Güne Damga Vurdu Vicdansız Kılıçdaroğlu! "Diploması olmayan varken bu da söylenmez ki!" Kılıçdaroğlu'na Hocam Seslenişi Güne Damga Vurdu

Ve belli oldu! Çarşamba gününe kadar başvuru yapan kişilere o gün 11.000 TL ödeme verilecek... Acil olarak para lazım derseniz vatandaşlar amacıyla başlatılan bu kampanyada kimlik numaranız üzerinden 11.000 TL ödeme alabileceksiniz. Nakit lüzumlarınız bağlamında kampanya startı veren İNG Bank müracaat yapan kişilere, Çarşamba günü 11.000 TL gelir belgesiz ve en düşük faiz oranlarından yararlanarak, tüketici kredisi vereceğini açıkladı. Banka şubelerine gitmenize lüzum kalmadan süratli bir şekilde müracaatnuzu gerçekleştirebileceğiniz bu nakit kampanyasına katılmak istiyorsanız sizlerde anında işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve nakit kredi kullanabilirsiniz. İNG Bank tüketici Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, 3 sene vadeye kadar kullanacakları bu kredilerde anında işlemlerini gerçekleştirebilmeleri amacıyla müracaatlarını süratli bir şekilde bankanın vermiş bulunduğu yöntemleriyle yapması lazım.

Çarşamba gününe kadar başvuru yapan kişilere o gün 11.000 TL ödeme verilecek

İNG Bank, SMS ile tüketici kredisi müracaatı yapacak olan vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da aratarak bu mesajı: 22 05 numarasına göndermeleri yeterli olmaktadır. İNG Bankayrıca, kendi bankasında hesabı olan vatandaşlar amacıyla başlatmış bulunduğu bu kampanyada, İNG Bank programı üzerinden de onsekiz yaşından büyük olan vatandaşlara kredi olanağı sunmaktadır. İNG Bank, hesaplarınız varsa başvurunuzu İNG Bank programı üzerinden yapılabilir ve kredi başvurunuzu yaptıktan sonra anında netice alarak onay alabilirsiniz. 

İNG Bank şubeleri üzerinden müracaat yapacak olan vatandaşlar ise kimlik ve gelir belgelerini yanısıra götürerek kredi müracaatını banka bireysel müşteri temsilcisi üzerinden ya da İNG Bank gişe personeli üzerinden yapabiliyor.  İNG Bank şubeleri üzerinden yapmış olduğunuz tüketici kredisi müracaatı ardından banka sizlere süratli bir şekilde netice sunar ve aynı gün içersinde banka şube yetkisinde. 11000 TL İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz. 11000 TL tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar müracaatlarını anında yapabilecek.