Yalıçapkını Dizisindeki Beklenen Sürpriz Şekillendi

Türkiye’nin en çok beğenilen ve sevilen kanallar arasında yerini alan Star TV ekranlarında her hafta cuma akşamı izleyicileri ile buluşturulan Yalıçapkın dizisi gün geçtikçe daha da büyük ilgi odağı olmaya devam ediyor. Star TV ekranlarında verilen Yalıçapkanı dizisinin 21 yeni bölümü ise 24 Şubat akşamı izleyicileri ile buluşacağı saati bekliyor.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

 Dizinin kadrosunda birçok ünlü oyuncu başarılı bir şekilde sette maharetlerini gösteriyorlar. Bu ünlüler arasında Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ikilisi bulunuyor Ve bu sezonun en başarılı projesi olarak reyting rekoru kırmaya devam ediyor. Dizinin hikâyesinin çok güçlü olması ve hikâyeyi oynayan ünlü oyuncuların başarılı bir şekilde rollerini adapte olması da başarıya taşıyan önemli hususlar arasında.

 Yalıçapkın Dizisi 20 Bölümünü Kutladı

 Star TV ekranlarında her hafta Cuma akşamı izleyicileri ile buluşturulan ve şu zamana kadar 20 bölümü başarılı bir şekilde yoğun ilgi çerçevesinde izlenen Yalıçapkanı dizisi deprem sonrasında iki hafta ekranlarda bulunmadı. 2 haftalık sürecin arasından sonra dizi takipçileri yeni bölümde neler olacağı konusunda merak içerisine girmeye tekrardan başladı.

Deprem felaketinin yaraları henüz sarılmaya devam ederken bir yandan da 2 haftalık arının arkasından dizi çekimleri tekrardan verilmeye başlandı. Televizyon dizilerinin tekrardan başlaması yavaş yavaş normalleşme sürecine girdiğini de kanıtlar nitelikte gözüküyor. Yalıçapkını dizisinde bu normalleşme süreci ile birlikte çekilen 20. bölümde herkesin ilgisini çeken bir yapım haline gelmesine sebep oldu.

Yeni yayınlanacak olan 21. yeni bölümünde ise dizide Seyran karakterinin bütün bildiklerini Halis ağaya aktarması ile birlikte çok farklı gelişmeleri sahne olacağı benziyor. Seyran ise bu sürpriz adımı atması halinde dizide çok flaş gelişmeler oluşacak. Çetin Tekindor gibi usta bir rol yeteneğini bu dizide tekrardan izleme fırsatı bulunuyor. Yalıçapkını dizisindeki son bölümün gelişmelerinden sonra hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak. Halis Ağa ise sözleri ile birlikte herkesi diken üstünde bırakacak. Bu stres içerisinde Ferit’in Pelin’den vazgeçmesini de hiç kimse beklemiyor fakat Pelin’le Seyran arasındaki kıyasıya Savaş da artık yepyeni bir dönemi perdeleyecek.