Aşk 101 dizisinden sonra Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz ikilisini,   bir kez daha aynı projede buluşturan Yargı dizisi pazar günlerine damga vurmaya devam ediyor.

Çekimleri İstanbul ve çevresinde gerçekleşen, Savcı Ilgaz ve avukat Ceylin’in arasında yaşanan hukuk çatışması gözler önüne serildiği Yargı dizisinin şu ana kadar toplam 4 bölümü yayınlandı.  

Ay  Yapım imzalı, senaryosunu Sema Ergenekon'un yazdığı ve  Ali Bilgin'in yönetmen koltuğunda otuduğu  Yargı dizisi bu sezonun iddialı yapımları arasına olmayı kısa sürede başardı.

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı dizinin kadrosunda Hüseyin Avni Danyal,Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar , Uğur Arslan ve  Başak Gümülcinelioğlu gibi birbirinden başarılı isimler yer aldığı diziden ayrılık haberi geldi.

Üniversitede öğretmen olan Ozan rolüyle dizide yer alan Özay Özgüler, Yargı dizisine veda etti. Özgüler'in Star Tv'nin  Sana Söz isimli yeni polisiye dizisinin kadrosunda yer alacağı öğrenildi.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Editör: Azra Özdemir