Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
Blutv alkış alan hareket! Yarım Kalan Aşklar, Doğu, Sıfır Bir, Alef, Saygı, Behzat Ç, Aynen Aynen Blutv ücretsiz yayınlanacak! Yarım Kalan Aşklar, Doğu, Sıfır Bir, Alef, Saygı, Behzat Ç, Aynen Aynen bu hafta ücretsiz izlenebilecek!

Blutv içerikleri ücretsiz izlenebilecek!

Blutv dev atak! Blutv bu hafta ücretsiz yayınlanacak. Blutv alkış alan hareket! Yarım Kalan Aşklar, Doğu, Sıfır Bir, Alef, Saygı, Behzat Ç, Aynen Aynen Blutv ücretsiz yayınlanacak! Yarım Kalan Aşklar, Doğu, Sıfır Bir, Alef, Saygı, Behzat Ç, Aynen Aynen gibi yapımları barından Blutv 16 Nisan - 17 Nisan ve 18 Nisan da ücretsiz yayınlanacak! Tüm yerli diziler, yabancı diziler ve filmler hafta sonu ücretsiz yayınlanacak!

Blutv ne zaman ücretsiz?Blutv yapılan açıklamaya göre "Artan vaka sayılarıyla birlikte sağlığımız için gelen yeni kısıtlamalarda keyfinizi yerine getirebilmek için 16-17-18 Nisan’da kapımız herkese açık. Arkanıza yaslanın ve 10.000 saatten fazla içeriğin tadını ücretsiz çıkarın. Keyifli seyirler" açıklaması bulundu!

Blutv ücretsiz nasıl izlenir?

Blutv ücretsiz olarak izlemek için giriş kısmına yazılacak blutvizliyorum şifresiyle ücretsiz olarak yayınları izleyebilirsiniz!

Yeşilçam dizisi ne zaman?Blutv en çok merak edilen işi Yeşilçam dizisi haftaya yayınlanacak. Blutv ilk bölümü ücretsiz yapması bekleniyor. Çağatay Ulusoy başrollerinde yer alacağı Yeşilçam dizisi sürpriz isimler var! Yeşilçam dizisi Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci buluşturuyor. Yeşilçam dizisi 22 Nisan'da Blutv'de!

Editör: İlan35