Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Yasak Elma dizisinde sürpriz ayrılık! Yasak Elma Ender diziden neden ayrılıyor! FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde yeni döneme geçiş yapılıyor! Yasak Elma dizisi Ender diziye veda ediyor ancak sürpriz

Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Yasak Elma dizisinde sürpriz ayrılık! Yasak Elma Ender diziden neden ayrılıyor! FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde yeni döneme geçiş yapılıyor! Yasak Elma dizisi Ender diziye veda ediyor ancak sürpriz isimler diziye katılıyor!

Yasak Elma Ender diziden çıkıyor!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk'ün oturduğu; başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu yer aldığı Yasak Elma büyük sürprizler geliyor! Yasak Elma dizisi setinde gelen haberleri sizler için derledik!

Yasak Elma sezon finali yapıyor!

Her hafta pazartesi ekranlarda reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisi ani değişikliklerle ekrana gelecek. Yasak Elma dizisinde en sevilen ismi Ender karakteri diziden çıkma sebebi belli oldu. Yasak elma 112. bölümde sezon finali yaparak yeni sezona başlayacak. Sezon finalinde Ender diziden çıkacak! Yasak Elma dizisinde Şevval sam ayrılığı sonrası bir ayrılık haberi daha geldi. Bunun sebebi senaryo değişmesi!

Yasak Elma Erdal Özyağcılar ayrılıyor!

Yasak Elma dizisinde Ender ayrılması sonrası bir ayrılıkta Erdal Özyağcılar'da gelecek. Yasak Elma 112. bölümde sürpriz ayrılıklar izleyeceğiz. Ender karakteri Şevval Sam sonrası Erdal Özyağcılar Yasak Elma dizisine veda ediyor. Peki Ender ve Hasan Ali birlikte diziden çıkacak.

Yasak Elma gençleşecek!Yasak Elma dizisi sürpriz transferlerle yeni sezona bomba gibi girecek. İlk olarak Eda Ece, Nesrin Cavadzade ve Berk Oktay kadroda yer alacak ancak diğer tüm isimler diziden çıkabilir. Daha genç bir kadro ile daha yeni hikayelerle Yasak Elma yeni sezonda gelecek. Çukur ve Sefirin Kızı bitmesiyle Yasak Elma pazartesi günleri zirvede yer alması bekleniyor.

Yasak Elma Ender neden ayrılıyor!Yasak Elma dizisinde Ender kendi isteğiyle diziden çıkacak. Kendini biraz müziğe vermek isteyen Şevval Sam, Medyapım farklı bir projesinde başrol olarak görebiliriz. Yasak Elma Ender'le beraber Kaya karakteri sezon finalinde çıkacak mı çıkmayacak mı henüz netleşmedi. Ancak Kaya gelmesiyle ayrılması hayranlarını çok üzdü! Bugün sette Kaya ve Ender mutlu bir son poz verdi.