Fox'un Yasak Elma dizisinde diziden ayrılacak isim belli oldu. Diziye vedan eden sürpriz isim hayranları ikiye böldü.

Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı Yasak Elma dizisinde diziden ölerek ayrılan isim belli oldu. Yasak Elma son bölüm fgramnında 1 ölü 1 yararlı haberi oldup görülüyordu. Diziye ölerek veda eden isim açıklandı. 

Fenomen dizi Yasak Elma'da yine bomba gibi bir bölüm seyircileri bekliyor. Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma son bölümde sürpriz oyuncu diziye veda ediyor. Peki yerine gelen isim olacak?

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Fenomen dizi Yasak Elma her sezon kendini aşarak izleyicilere oldukça keyifli anlar yaşatıyor. Bu sezon ortasında büyük bir sürprizle Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç'ı kadrosundan çıkartan, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalan gibi yeni oyuncuların girmesi ve Şahika'nın sempatikliğinin ön plana çıkmasıyla daha da başarılı bir hale gelen Yasak Elma'da yine olaylar olaylar! 

Bu sezon rüya bölüm ile seyirciye etrs köşe yaşatan Yasak Elma dizinin hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. Yıldız, Şahika ve Ender'in mizahı ile keyifli anlar yaşatan entirkaları ile şoke eden ve Barış Kılıç'ın geri dönmesiyle dizinin aşk sever kitlesini de kendine çeken Yasak Elma'da yine ilginç bir bölüm ekranlara gelecek. 

Şevval Sam'ın diziden ayrılacağı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Yasak Elma'da Ender'in ayrılması ile dizinin nasıl ilerleyebileceği merak konusu olmuştu. Yıldız, Şahika ve Ender'siz bir Yasak Elma'nın olmayacağını söyleyen dizinin hayranlarını dinleyen yapım ekibi ters köşe bir ölüm yaşatacak. 

DİZİDEN A YRILAN İSİM BELLİ OLDU

Yasak Elma'da yine dopdolu bir bölüm ekranlara gelecek. Entrika ve mizahın harmanlandığı ve seyircilere keyifli anlar yaşatan fenomen dizi yine çok konuşulacak bir bölümle ekranlara geliyor. Dizinin 26 Nisan 2021 Pazartesi son yayınlanacak bölümünde Cansu eline silahı alarak Hasan Ali Bey'in konağındaki partiyi basacak. Yıldız'ı öldürmek isteyen Cansu'nun planı yine bambşaka ölümlere neden olacak. 

Yasak Elma'ya girmesiyle şimşekleri üzerine çeken bir karkatere hayat veren Nilperi Şahinkaya diziye veda ediyor. Dizide Cansu karkaterine hayat veren dizinin izleyicileri tarafından en sevilmeyen karakterlerden biri olmayı başaran Cansu son yapacağını da yaparak diziye veda ediyor. Yasak Elma yeni bölüm fragmanında ölecek ismin Cansu olduğu öğrenildi.