FOX TV ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma dizisine final öncesi bomba isim! Yayınlandığı her bölüm reyting rekorları kıran ve sürpriz hamleleriyle dikkat çeken Yasak Elma final öncesi bomba transfer!

Pazartesi akşamları reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisine sürpriz transfer! Her hafta ekranlarda çok sevilen dizi olan Yasak Elma hayranlarını bu hafta üzmüştü! Finale doğru giderken Yasak Elma dizisinden sürpriz bir hamle geldi! Yasak Elma dizisine bomba transfer!

Yasak Elma taze kan!

Yayınlandığı pazartesi akşamları gün birincisi dahi olan ancak apar topar final haberiyle hayranlarını kahreden Yasak Elma dizisine sürpriz transfer geldi! Yasak Elma çıkan oyuncular sonrası katılan sürpriz isimle adeta kartlar yeniden dağıtılıyor!

Yasak Elma Hülya Diken katıldı!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk'ün oturduğu, başrollerini; Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu yer aldığı Yasak Elma dizisine Hülya Diken katıldı! pazartesi akşamları yayınlanan dizide Hülya Diken bomba bir karakteri canlandıracak.

Hülya Diken kimdir?

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

1992 doğumlu güzel oyuncu Hülya Diken, Samsun şehir tiyatrolarında görev aldıktan sonra, Adını Sen Koy, O Hayat Benim ve Güneşin Kızları gibi dizilerde oynadı. En son Payitaht Abdülhamid dizisinde Clara karakteriyle büyüledi. Hülya diken şu sıralar Yasak Elma dizisine katıldı!

Yasak Elma ne zaman final yapıyor?

Yayınlandığı pazartesi akşamları Çukur, Maraşlı ve Uyanış Büyük Selçuklu dizileriyle reyting yarışına giren ve genelde kazanan Yasak Elma dizisi ani bir kararla final yapıyor! Yasak Elma final tarihi için son 5 bölüm belirlendi! Pazartesi akşamı üzücü bir ayrılık sonrası Yasak Elma final yaparak ekran macerasını tamamlayacak!