Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…
2 reyting rekortmeni diziden gelen kareler seyirciyi heyecana boğdu. Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz ve Fox'un reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma dizisinden gelen kareler izleyicileri heyecanlandırdı.

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisi tanıtımlarından başlayan heyecanı hala sürdürüyor. Diziye Yasak Elma dizisinden de bugüne kadar pek çok transfer gerçekleşmişti. Önce Yasak Elma'nın yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, Sadakatsiz dizisine transfer olmuştu.

Neslihan Yeşilyurt diziye önce Yasak Elma'nın yıldızı Şevval Sam'ın oğlu Emir Tarık Tekin'i diziye dahil etmişti. Selçuk karakteri çok başarılı bulununca dizide kemik kadroya katılmıştı.Hemen ardından ise daha sonra diziye yine Yasak Elma'dan Zerrin karakterine hayat veren Nilgün Türksever diziye Selçuk'un annesi Hicran rolü ile dahil olmuştu.

BU KADAR TRANSFERDEN SONRA SÜRPRİZ GELDİ

Sadakatsiz dizisinin setini sıkla ziyaret eden Eda Ece ve Şevval Sam'dan gündem olan kare geldi. Şeval Sam önce dizinin Asya'sı Cansu Dere ile fotoğraf paylaştı ardından da oğlu Tarık Emir Tekin ve partneri Nazlı Bulum ile fotoğraf paylaştı.

Hayranlar bu aralar sıklıkla yapılan dizilerde ki ortak bölümleri hatırlayıp yoksa bir sürpriz mi var diye heyecanlandı.Sadakatsiz dizisi ve Yasak Elma'dan ortak bir sürpriz sahne mi gelecek?

Daha önce Yasak Elma dizisinde Ender karakteri Sadakatsiz dizisini açarak "bu dizide çok yakışıklı bir çocuk var" diyerek dizide Selçuk karakterini canlandıran oğluna selam göndermişti.

Ancak öğrenilene göre Şevval Sam sadece seti ziyaret etmiş. Ancak Sadakatsiz dizisi olmasa da Yasak Elma dizisinde ufak sürprizler olabileceği öğrenildi.

Editör: İlan35