Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!
Kanal D'nin bir dönem efsane dizisi Aşkı Memnu yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Hazal Kaya, Zerrin Tekindor, Nebahat Çehre, Şelçuk Yöntem gibi isimlerin yer aldığı Aşkı Memnu efsanesi yeniden ekranlarda!

Tekrar bölümleri bile reyting rekorları kıran dizi Aşkı Memnu efsanesi yeniden başlıyor. Kanal D'nin bir dönem fırtınalar estiren fenomen dizisi Aşkı Memnu hafta içi her gün tekrar bölümleri ile yeniden ekranlara gelecek.

Halit Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz eseri Aşk-ı Memnu romanından uyarlanan fenomen dizi yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Adnan Ziyagil, Behlül Haznedar, Bihter Ziyagil, Firdevs Yöreoğlu, Nihal Ziyagil, Hilmi Bey, Matmazel gibi fenomen karakterleri hala akıllarda olan dizi 13 yıl sonra yeniden reyting rekorları kırmaya geliyor.Tekrarları yayınlandığında dahi reyting rekorları kıran ve veda bölümü eski günü eski saatinde verilen Aşkı Memnu yeniden geliyor.

2008 yılında yayın hayatına başlayan ve 2010 yılında ekranlara unutulmaz bir final bölümü ile veda eden Aşkı Memnu dizisi hafta içi her gün Kanal D'de saat 16.00'da yeniden ekranlara gelecek.Dizinin her sene yeniden yayınlanması dahi sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. 10 yıl sonra bile Bihter Ziyagil'i anan fanları dizinin yeniden yayınlanacağı haberi ile sosyal medyada yine mizahlarını konuşturdu.

Editör: İlan35