Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam ve Berk Oktay'ın paylaştığı Yasak Elma'da sürpriz bir ayrılık yaşandı. İşte diziye veda eden o isim...

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Fox Tv'nin bol entrikalı dizisi Yasak Elma 5.sezonuna bomba gibi başladı. Kadroda birçok ayrılıklar yaşanırken yeni isimler de dahil oldu.

Barış Kılıç, Şafak Pekdemir, Gülenay Kalkan ve Erdal Özyağcılar'ın yeni sezonda ayrılmasından sonra kadroya Murat Aygen, Yasmin Erbil, Biran Damla Yılmaz ve Gizem Denizci dahil olmuştu. Son edinilen bilgiye göre kadrodan  bir isim daha ayrıldı.

yasmın-erbil

Yasmin Erbil Yasak Elma'ya veda ediyor!

Canan karakterini canlandıran Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, diziye veda etti. Diziden ayrılmasının nedeni ise oyunculuğunun beğenilmemesi oldu.

Yapımını Fatih Aksoy'un üstlendiği, senaryosu Melis Civelek ve Zeynep Gür tarafından kaleme alınan ve yönetmen koltuğunda Murat Öztürk'ün oturduğu Yasak Elma her hafta pazartesi günü saat 20:00'de Fox Tv'de...