Usta oyuncu Burak Sergen ihanet şoku. Ünlü oyuncunun 4 ay önce evlendiği eşi Nihan Ünsal bir başka erkekle el ele görüntülendi. Peki Nihan Ünsal kimdir? Kiminle aldattı?

Usta oyuncu Burak Sergen'in koronavirüsü atlattıktan sonra 4 ay önce nikah masasına oturduğu eşi Nihan Ünsal ihanet iddiaları ile gündemde. Burak Sergen ve Nihan Ünsal'ın ihanet nedeniyle boşanacağı iddiaları gündeme gelirken bugün çok fotoğraflar ortaya çıktı. Magazin basınında yer alan fotoğraflarda Nihan Ünsal başka bir erkekle elele alışveriş merkezine girerken görüntülendi. Ayrıca ikilinin birlikte yemek yerken çekilen samimi görüntüleri de basına bomba gibi düştü. İhanet iddiaları ve ortaya çıkan şok fotoğraflar sonrasında Burak Sergen’in eşi Nihan Ünsal kimdir sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki Nihan Ünsal kimdir, Kaç yaşında? Nihan Ünsal, Burak Sergen'i kiminle aldattı?

Magazin basını bu ihaneti çalkalanıyor. İhanete uğrayan kişi ise usta oyuncu Burak Sergen. Geçtiğimiz aylarda koronavirüse yakalanan ve entübe edilen Burak Sergen iyileştikten hemen sonra kendisinden küçük olan eşi Nihan Ünsal ile Nikah Masasına oturmuştu. Yaklaşık 4 ay önce evlenen çiftin evliliği ise ihanet iddiaları ile sarsıldı. Burak Sergen ve Nihan Ünsal'ın ihanet nedeni ile boşanacağı konuşulurken ortaya çıkan şok fotoğrafları ise ihaneti doğruladı. Peki Burak'la Sergen’in eşi Nihan Ünsal kimdir? Nihan Ünsal kaç yaşında Nereli? Nihan Ünsal'ın sevgilisi kim?

BAŞKA ERKEKLE ELELE YAKALANDI

Burak Sergen'in, 4 ay önce nikah masasına oturduğu eşi Nihan Ünsal'ın ihanetine uğradığı ve bu nedenle boşanma kararı aldığı son günlerde konuşuluyordu. Bu iddialar bugün ortaya çıkan fotoğraflarla doğrulandı. Burak Sergen’in eşi Nihan Ünsal sevgilisi olduğu iddia edilen bir kişi ile alışveriş merkezine elele girerken görüntülendi. Fotoğrafların basına sızması sonrasında ikiliden bir açıklama yapılması bekleniyor.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

sok-ihanetin-fotograflari-gun-yuzune-cikti-burak-sergen-in-esi-nihan-unsal-kimdir-kiminle-aldatt-2

NİHAN ÜNSAL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Burak Sergen ile 4 ay önce nikah masasına oturan Nihan Ünsal , zmir Göztepe'de yaşıyor. 1986 doğumlu olan Nihan Ünsal şu anda 35 yaşında. Özel bir Akademi’de spikerlik ve eğitim sunuculuk eğitimi alan Ünsal'ın bu yönde kariyer yapmayı planladığı öğrenildi. Burak Sergen ile Nihan Ünsal 11 Şubat 2019 tarihinde nişanlanmış ve 4 ay önce de dünya evine girmişti.

NİHAN ÜNSAL BURAK SERGEN'İ KİMİNLE ALDATTI?

Ünlü eşi Burak Sergen'i aldattığı öne sürülen Nihan Ünsal'ın kiminle sevgili olduğu da merak ediliyor. İddiaya göre Nihan Ünsal, Özer Kocaer ile birlikte görüntülendi. Nihan Ünsal ve Özal Kocaer’in el ele bir alışveriş merkezine girerken çekilen fotoğrafları ve ardından yemekteki samimi görüntüleri basına yansıdı.