Yılbaşı gecesinde bedava hediye internet kampanyaları birer birer açıklanıyor. Turkcell'den bedava hediye internet kampanyaları! Yeni yıla evlerinde girecek olan Türkiye'ye Turkcell'den hediye bedava internet ve sınırsız dakikalar! Yeni yıl gecesinde bed

Yılbaşı gecesinde bedava hediye internet kampanyaları birer birer açıklanıyor. Turkcell'den bedava hediye internet kampanyaları! Yeni yıla evlerinde girecek olan Türkiye'ye Turkcell'den hediye bedava internet ve sınırsız dakikalar! Yeni yıl gecesinde bedava hediye internet kampanyaları neler? Turkcell yeni yıl bedava hediye kampanyaları, Türk Telekom yeni yıl bedava hediye internet kampanyalar, Türk Telekom yılbaşı hediye internet kampanyaları.. Tüm detaylar haberimizde..

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye yeni yıla evlerinde girecek. Operatörler bu kapsamda abonelerine bedava hediye internet ve sınırsız dakikalar vererek yeni yılı karantinada kutlayacak insanları birbirine kavuşturmaya ve bol bol paylaşım yapamaya çağırıyor.

Turkcell bu kapsamda bedava hediye internet kampanyalarını abonelerine sunmaya devam ediyor. Peki Turkcell bedava hediye internet kampanyaları neler?

İşte Turkcell bedava hediye internet kampanyaları;

Turkcell Salla Kazan

Turkcell Salla Kazan kampanyası faturalı yada faturasız bireysel yada kurumsal tüm abonelerin katılabildiği bedava hediye kampanyası. Turkcell Salla Kazan her hafta Cuma günü yenilenerek bedava hediye internet ve sınırsız dakikalar veriyor. Turkcell Salla Kazan'dan bedava hediye dakika ve internet kazanmak için Play Store ya da App Store’dan “Dijital Operatör” uygulamasını indirmeniz gerekli. Turkcell Dijital Operatör’e giriş yapabilir yada “SİFRE” yazarak 2222’ye SMS atabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra Salla Kazan kutusuna göreceksiniz, telefonu salladığınız takdirde, kazandığınız hediye ekranda gösterilecektir.

Sürpriz Nokta

Turkcell sanal market üzerinden BİP uygulamasını indirdikten sonra "Keşfet" menüsüne girin ve oradan "Sürpriz Nokta" kanalını takip edin. Sürpriz Nokta'dan bedava internet yanı sıra pek çok hediye fırsatı da veriliyor.

Turkcell GNC Çatlat 

Turkcell GNC uygulamasını cep telefonuna indirerek bedava 8 GB internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan haftada iki kez yararlanabiliyorsunuz. Uygulamada önünüze çıkan yumurtayı çatlatın. Yumurtadan çıkacak GB kadar internet paketiniz hattınıza bedava olarak yüklenecektir.

Turkcell Fizy bedava GB

Turkcell Fizy Premium üyeleri müzik dinledikçe bedava GB kazanıyor.

2GB Kampanyası

Turkcell sistemine kaydettiğiniz kredi veya banka kartlarında turkcell.com.tr üzerinden yapılan TL ve paket yüklemeleri için haftalık 2 GB bedava internet kazanıyorsunuz.

Turkcell 10 GB

Turkcell'in sağlık çalışanlarına özel olarak verdiği 10 GB hediye bedava internet kampanyası.. Bu kampanya için SAĞLIKCALISAN yazarak 2200’a kısa mesaj gönderin.