'Yoğun Bakımlar Doldu, Hasta Seçmek Zorunda Kalınacak!' Dedi Ve Halka Seslendi!

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, kentte yoğun bakımların dolma noktasına geldiğini ve çok ciddi cihaz sıkıntısı ve yatak sıkıntısı yaşandığını açıkladı. Kırklareli'nde yaşanan coronavirüs yoğunluğunun artış göstermesinden dolayı çok kısa süre sonra "dokto

Gündem 02.11.2020 - 20:06 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Kırklareli Valisi Osman Bilgin, kentte yoğun bakımların dolma noktasına geldiğini ve çok ciddi cihaz sıkıntısı ve yatak sıkıntısı yaşandığını açıkladı. Kırklareli'nde yaşanan coronavirüs yoğunluğunun artış göstermesinden dolayı çok kısa süre sonra "doktorlar hasta seçmek zorunda kalacak. Hastalar arasında seçim yapılmak zorunda kalınacak" diyen Bilgin, Kırklareli halkının coronavirüs karşısında dikkatli olmasını önerdi.

Sebebi Belli: Komşu Ziyaretleri!


Kırklareli Valisi Osman Bilgin, vakaların %50'sinin komşu ziyaretleri nedeniyle olduğunun tespit edildiğini ve kentte asla komşu ziyaretlerinde bulunulmaması uyarısında bulundu. Komşu ziyaretlerinde coronavirüs bulaşma riskinin çok yüksek olduğuna değinen Bilgin, "vatandaşlarımız duyarlılıklarını arttırmak zorunda. Sadece kendi ailenizi kabul edin, başka komşu ziyaretlerine asla gitmeyin" açıklamasında bulundu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@