Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alanlara 10 gün süre verildi... Son dakika haberi detayları sizlerle...

PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek! PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek!

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için ayın 25ine kadar yeni bir kredi kampanyası başladığı açıklandı. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almanız durumunda başvurularınızı gerçekleştirerek, aynı gün içinde hizmet almak için başvuru yapacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç vereceğini açıkladı. 

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, bu banka şubelerine gitmeden de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğinizi söylemek istiyoruz. 

Emekli maaşı alan vatandaşlar, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden yapmış oldukları kredi başvurularında şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde hesaplarına ödeme yatırabilecek ve 50000 TL'ye kadar 10 gün içerisinde başvuru yapmaları durumunda gelir belgesiz olarak kredi kullanabileceklerdir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan kişiler için yapılan kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişileri aynı gün içinde hizmet verilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için maaşlarını kendi bankalarına yeni taşımaları durumunda daha yüksek limitlerde hem ihtiyaç, hemde borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli maaş alan vatandaşlara sadece ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisidir konut kredisi ve taşıt kredisi almaları durumunda destek vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası Vakıfbank ve hatlar yapmış oldukları bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişileri aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırmaktadır.