13 Mayıs burç yorumları - 13 Mayıs 2021 perşembe burç ve astroloji yorumu

13 Mayıs burç yorumları. 13 mayıs 2021 perşembe burç ve astroloji yorumu. 13 mayıs perşembe burç yorumları ne diyor? Sizler için 13 mayıs burç yorumları derledik.

Gündem 12.05.2021 - 22:59 12.05.2021 - 23:03 Berkay Keskin

Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından açıklanmaya devam ediyor. Merakla beklenen 13 Mayıs burç yorumları açıklandı. Peki, 13 Mayıs burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para alanlarında neler olacak? Venüs aşk ve ilişkiler alanına nasıl etkileyecek? İşte detaylar…

13 Mayıs burç yorumları

Mayıs ayının önemli gezegen hareketleri birer birer meydana gelmeye devam ediyor. Venüs’ün Plüton ile oluşturduğu üçgen açının sona ermesiyle Jüpiter devreye girdi. Jüpiter ve Venüs arasında kare açı meydana geldi. Venüs, 2 Haziran’a kadar seyahat edeceği İkizler burcuna geçiş yaptı. Venüs ve İkizler etkileşimi aşk ve ilişkiler alanı üzerinde kritik öneme sahip bulunuyor. Hem duygusal hem de parasal konularda güzel gelişmeler yaşanabilir. Yaşama sevincinin yeniden yükselişe geçmesi ilişkilerde güzel atılımların gerçekleşmesine olanak sağlayacaktır. Hayata pozitif açıdan bakmaya başlayacağınız bu süreçte yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz. Tanıştığınız insanlarla yakın ilişkiler kurabilirsiniz. Aşkta cesur olanların kazanacağı bir dönem içerisine girmiş bulunuyoruz. Enerji ve dinamizmin artmasına bağlı olarak işlerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Venüs ve Plüton etkileşimi karamsarlığın ortaya çıkmasına neden olmuştu. Dikkat eksikliği, odaklanma problemleri ve tembelliğe yönelim artmıştı. Lakin, o zorlu ve sancılı süreci geride bırakmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Enerjiniz yükseldiği için geleceğe yönelik planlamalar içerisinde olabilirsiniz. Hem iş hem de yakın çevrenizdeki arkadaşlarınıza karşı daha ılımlı bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Aile içerisinde de huzur arayışının yanıt bulmaya başlandığı görülecektir. Venüs, parasal konularda da şanslı bir sürece girmenizde destekleyici rol oynayacaktır. Bilgi, hayattaki en büyük güçtür. İkizler burçları içinse bilgi ve akıl adeta afrodizyak etkisi görmektedir. İkizler temasının hakim olacağı ay boyunca bilgiye karşı derin bir açlık hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde dahi bilginin önemi artacaktır. Bilgili, kültürlü ve zeki insanlara karşı özel duygular besleyebilirsiniz. Sadece dış görüntünün etkili olduğu ilişkiler kurulmayacak. Aksine dış görüntünün geride kalacağı, ses tonundan konuşma üslubuna kadar bilgi birikimini yansıtacak faktörler öne çıkacaktır. Venüs ile birlikte Merkür’ün de İkizler burcunda yer alması iletişimin güçlenmesine yardımcı olacaktır. Kendini doğru ve yetkin şekilde ifade etmeyi başaranların kazançlı olacağı bir süreç içerisinde yer alıyoruz. Cehalete karşı aşırı negatif yaklaşımlar içerisinde olabilirsiniz. Bilgizliğe tahammülün olmayacağı bu süreçte ayrılık konuşmaları gündeminize girebilir. Özellikle halihazırda ilişkisi bulunan kişiler partnerlerine karşı sorgulayıcı bir bakış açısına sahip olabilir. İlişkide sadece sevginin yeterli olmadığı görülecektir. Partnerinizin bilgi birikimine ve zekasına paralel şekilde ilişkinin geleceği de şekillenecektir. Bu süreçte sosyal flörtlerin artması kıskançlık krizlerinin başlamasına neden olabilir. Güven duygusunun yeniden sorgulanmaya başlanması yol ayrımlarını ortaya çıkarabilir. Merakla takip edilen 13 Mayıs burç yorumlarını sizler için hazırladık.

Toprak grubu burçları Boğa, Başak ve Oğlak açısından parasal konularda önemli gelişmelerin yaşanacağı bir döneme girmiş bulunuyoruz. İşlerinizdeki temponun artması ilişkilerinizdeki denglerin değişmesine neden olabilir. Günlük burç yorumlarında kariyer odaklı olacağınız için hayatınızdaki insanlara zaman ayırmak da zorluk yaşayabilirsiniz. Başak burçlarının kilo problemleri ile başları derde girebilir. Spora başlamak ya da diyet programı hazırlamak gibi disiplin yüklü kararlar alabilirsiniz. Enerjinizin yükselişe geçmesi kararlarınızı uygulamanızda etkili olacaktır. Arkadaşlık ilişkilerinizde ise kırılma anlarının öne çıktığı görülecektir.

Kararsızlık yaşamak tarzınız olmadığı için huzursuzluk duyabilirsiniz. Boğa burçları ise sakinlik ve dinginlik arayışlarına devam ediyor. Günlük burç yorumlarına göre enerjilerini yeni hobiler edinmek için kullanabilirler. Yeteneklerini keşfetmek hayatlarında farklılıkların çoğalmasına yardımcı olacaktır. Rutinin dışına çıktıkları her anı keyifle karşılamaya başlayabilirler. Çocuk isteyenler açısından verimli bir süreç yaşanacaktır.

13 Mayıs 2021 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:

Duygusal davranışlarınızın sizi esir ettiği bir gün. Kendinizi baskı altında hissetmeniz için neden yok. İsteklerinizi karşı tarafa kabul ettirmek için gönüllü olmanıza rağmen, duygusal yönlerinizin ağır basması nedeniyle arzularınızda gerileme söz konusu olabilir. İçsel disipline önem vereceğiniz çalışmalar içindesiniz.

13 Mayıs 2021 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:

Maddesel isteklerinizin ön plana çıkmasıyla bazı masraflarınızda paralel olarak artacak. İlişki içinde olduğunuz yakınlarınızla duygusal bağlarınızın güçlü olmasından dolayı, onların sizden parasal istekleri olacaktır. Sizin yumuşak yapınızdan dolayı onları ret etmeniz güçleşebilir. Duygularınızı denetlemelisiniz.

13 Mayıs 2021 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Bugün, Ay maddesel konularla ilgili sorunlarınızı ön plana çıkarıyor. Güven duygunuzu beslemeye ihtiyacınız var. Hedeflediğiniz konuları tecrübelerinizle birleştireceksiniz. Derin bir kavrama yeteneğinize sahip olduğunuz için, zorluklar konusunda pes etmek istemiyorsunuz. Ketum olduğunuz bir gün içindesiniz.

13 Mayıs 2021 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

Bugün, Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal, yaratıcı ve sanatçı yönleriniz ortaya çıkacak. Kibar ve nazik davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Güçlü kişilerin etkisinde kalacağınız bir gün. Ortak çalışma içinde olacağınız dostlarınızın size sağlayacağı avantajlar konusunda şanslı olduğunuz bir gün. Yakınlarınıza destek veriyorsunuz.

13 Mayıs 2021 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

Düşüncelerinizi baskı altında tuttuğunuz müddetçe, isteklerinizi karşı tarafın bilmesi mümkün değil. Mantıklı ve sistemli davranışların hakim olduğu bir çalışma düzeni içindesiniz. Güçlü yönlerinizi çevrenizle paylaşmak, sizin tarzınız olabilir. Anlaşılmamaktan yakınmamalı ve olaylara sakin bakmalısınız.

13 Mayıs 2021 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:

Çevrenizdeki insanların duygularını kolayca hissettiğiniz bir gün. Onların isteklerini hemen algılamanız ve konulara pratik bir çözüm getirmeniz, yaşadığınız olayların çabuk sonuçlandırmanıza neden oluyor. İdeallerinizi gerçekleştirmek için gerekli bağlantıların yollardan sağlayacağınız bir gün içinesiniz.

13 Mayıs 2021 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:

Dengelerinizin mükemmel olması nedeniyle, bazı sorunları bilinçli bir şekilde sonuçlandırıyorsunuz. Bugün, hedefleriniz konusunda sizden beklenmeyen kararsızlık söz konusu olabilir. İş konusunda üstlerinizin size yaklaşımlarında güven ve sıcaklık hissetmeniz, işinizi daha da mükemmel yapmanızı sağlayacak.

13 Mayıs 2021 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

Ay, ortak burcunuz Yengeç'te ilerliyor. Sevdiklerinizle seyahat planları yapacaksınız. Onların duygusal gereksinimlerini karşılamak size farklı bir haz verecek. Ailenizin yakınları ve kadınlarla aranızda olumlu bir işbirliği söz konusu olacak. Maddi konularla ilgili ortaya çıkacak ani masraflara dikkat etmeli ve tedbirinizi almalısınız.

13 Mayıs 2021 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Araştırmayı seven bir yapınız var ve bugün merak ettiğiniz konularla ilgili yeni bir hedef arayışı içinde olacaksınız. İlgilendiğiniz konuların sizi tatmin etmeyeceğini bildiğiniz için, kendinize farklı alanlar arıyorsunuz. Duygularınızın derinliği karşısında kaoslara sürüklenmek ve olayları sorgulamaktan vazgeçmelisiniz.

13 Mayıs 2021 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

İyi niyetinizin yanlış anlaşılmasından dolayı, yaşadığınız olaylar sorun haline gelebiliyor. Bugün, karşılıklı ilişkilerinizde, karamsar davranmaktan vazgeçin. Beklentilerinize bire bir yorum getirilmesinden yanasınız. Duygusal davranışlarınızın altında bir türlü cevabınızı bulamadığınız soruların gizli olduğunu sizde farkındasınız.

13 Mayıs 2021 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

Ay kombinasyon burcunuz Yengeç'te ilerlerken, duygusal yönleriniz ortaya çıkıyor. İçsel derinliğinizi ifade edecek kelimeleri bulamadığınız için, enerjinizi işinize vererek, gücünüzü ortaya koyuyorsunuz. Duygusal konularda partnerinizle aranızdaki sorunlara farklı bir bakışla yaklaştığınız için, problemleriniz bitmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@