Şubatın ikinci haftasına denk gelen ve her sene 14 Şubat günü olarak kutlanan sevgililer günü, bu sene hafta sonuna denk geldi. Pazar gününe denk gelen sevgililer günü, sokağa çıkma yasaklarının olduğu güne denk geldi.

A101 Xiaomi Redmi Note 11'de İndirim Yaptı! Cep Telefonu Arayanlar Doğru A101'e! A101 Xiaomi Redmi Note 11'de İndirim Yaptı! Cep Telefonu Arayanlar Doğru A101'e!
Şubatın ikinci haftasına denk gelen ve her sene 14 Şubat günü olarak kutlanan sevgililer günü, bu sene hafta sonuna denk geldi. Pazar gününe denk gelen sevgililer günü, sokağa çıkma yasaklarının olduğu güne denk geldi. Çiftler arasında büyük bir sevgi ve coşkuyla kutlanan sevgililer günü, bu sene evlerde kutlanacak. Çiftler bu özel günlerini, evde kutlayacak. Bunun yanında bazı çiftlerde birbirinden uzakta, uzaktan birbirinin sevgililer gününü kutlayacak. Bu sene hafta sonuna denk gelen sevgililer gününde çiçekçilerin açık olup olmadığını merak ediyor. Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağından dolayı vatandaşlar, çiçekçilerin ve kuyumcuların açık olup olmadığını araştırmaya başladı. Pazar gününe denk gelen sevgililer gününde, vatandaşlar çiçek siparişi verip veremeyeceklerini merak ediyor. 14 Şubatta nerelerin açık olduğu sorusu, en çok cevap arayan sorulardan biri oldu. Peki, 14 Şubatta nereler açık? Kuyumcular ve çiçekçiler açık mı? 14 Şubatta sevgilisine, eşine çiçek vermek ve göndermek isteyenler de çiçekçilerin açık olup olmadığını ve çalışma saatlerini merak ediyor. Çiçek siparişi vermek isteyenler, çiçekçilerin dağıtım yapıp yapmadığını araştırıyor. 14 Şubat çiçek siparişi nereden verebilirim?

Uzun yıllardır tüm dünyada büyük bir coşkuyla kutlanan sevgililer günü, her yıl olduğu gibi bu sene de büyük bir heyecan ile bekleniyor. Sevgililer gününe saatler kala, vatandaşlar sevdiğine çiçek alabileceği yerleri araştırmaya başladı. Bunun yanında hediye almak isteyen kişiler de kuyumcuların açık olup olmadığını merak ediyor. Kuyumcular ve çiçekçiler açık mı?

Kuyumcular ve Çiçekçiler Açık Mı?


Sevgililer gününde sevgililerin en çok tercih ettiği hediyelerden biri olan ve kurtarıcı parçalar olan çiçek ve mücevher için araştırmalar başladı. Bu sene Pazar gününe denk gelen sevgililer gününde nerelerin açık olduğu merak ediliyor. Kuyumcular ve çiçekçiler açık mı ?Çiçekçiler Açık Mı, Çiçekçilerin Çalışma Saatleri

Sevgililer günün kapsayan 12-13 ve 14 Şubat tarihleri arasında çiçek satışı yapan iş yerlerinin açık olmasına izin verildi. Sevgililer günün kapsayan 12-13 ve 14 Şubat tarihleri arasında çiçekçilerin çalışma saatleri ve dağıtım saatleri merak ediliyor. 12 Şubat Cuma günü çiçek satışı yapan çiçekçilerin, 20:00-00:00 saatleri arasında evlere çiçek servisi yapacağı söylendi. Bununla birlikte 13 ve 14 Şubat tarihlerinde ise sevgililer günü kapsamında çiçekçiler 10:00-17:00 arasında evlere çiçek dağıtımı yapılacaktır. Bu saatlerin dışında ise saat 17:00'den sonra 13-14 Şubat'ta sevgililer günü kapsamında çiçekçiler sadece evlere servis yapacaktır. Yani sevgililer gününde çiçekçiler açık olacaktır.

14 Şubat Pazar günü sevgililer gününde sokağa çıkma yasağı olacak. 14 Şubat Pazar günü çiçekçiler, sabah 10:00 ile gece 00:00 arasında çiçek dağıtımı yapacaktır. Çiçekçiler bu saatler içerisinde çiçek dağıtım yaparken, vatandaşlar da gün içinde çiçekçiye giderek çiçek alabilirler. Çiçekçiye gitmek ve çiçek almak isteyen vatandaşlar sabah 10:00 ile 17:00 arasında çiçekçiden çiçek alabilirler.Kuyumcular Açık Mı?

Sevgililer günü için açık olan çiçekçilerin yanında kuyumcuların açık olup olmadığı merak ediliyor. Sevgililer gününde çiçekçiler açık olacak fakat kuyumcular açık olmayacak. Hafta sonuna denk gelen sevgililer gününde sokağa çıkma yasağı olduğu için kuyumcular açık olmayacak.

14 Şubat'ta Nereden Çiçek Siparişi Verebilirim ?

Sevgililer gününde sevgilisine çiçek almak, çiçek hediye etmek isteyenler çiçekçilerin açık olup olmadığını araştırmaya başladı. Hafta sonu sokağa çıkma yasağı olsa da, sevgililer gününde çiçekçiler açık olacak. Çiçekçiler evlere servis ve dağıtım yapacaklar. Yakınınızda bulunan çiçekçileri arayarak sipariş verebilirsiniz. Ya da pek çok çiçek gönderimi yapan internet sitesinden siparişini oluşturabilirsiniz. Bunun yanında sabah 10:00 ve 17:00 saatleri arasında yakınınızda bulunan çiçekçiye giderek, çiçek alabilirsiniz. Sevgililer gününde çiçekçiler açık olacaktır.