Ekranlarda kıyasıya reyting yarışı sürüyor. En çok merak edilen günlerden biri Salı günü oluyor.

Ekranlarda kıyasıya reyting yarışı sürüyor. En çok merak edilen günlerden biri Salı günü oluyor. Geçtiğimiz hafta büyük bir sıçrayış yapan Baraj dizisi, ATV reytinglerde yükselen işi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı ve Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu reyting sonuçları merakla bekleniyor. Güldür Güldür Show ve MasterChef eğlence programı kim kazandı. Peki gündüz kuşağının lideri kim?

EDHO ve Masumlar Apartmanı zirvede!

Her salı olduğu gibi bu Salı'da 15 Aralık 2020 tarihinde Masumlar Apartmanı reytinglerde zirvede. Masumlar Apartmanı tüm yapımlara fark atarak Total, AB ve ABC'de zirvede yerini aldı. ATV fenomen işi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Masumlar Apartmanı çok yaklaşırken geçemedi ancak tüm dizilerde ikinci ol.

Baraj oluk oluk geliyor..

FOX TV ekranlarında finale yakın gözüken Baraj yine muhteşem oranlar aldı. gizem Karaca katılmasıyla yeni bir serüvene girecek olan Baraj 15 Aralık 2020 reytinglerde yükselişini sürdürdü ve üçüncü dizi oldu.

Hekimoğlu yolun sonu görünüyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinin sonu görünüyor. Hekimoğlu beklenen sıçramayı yapamadığı gibi 15 Aralık salı günü reytinglerde düşüşe geçti.

MasterChef zirvede, Güldür Güldür Show çaresiz!

Eğlence programlarında MasterChef zirveyi zorlayan oranlar alırken, Güldür Güldür Show perşembe günü, çarşamba günü reytingleri merakla arıyor. Salı günü hiç olmayan günde ekranlara gelen Güldür Güldür Show ne kadar direnecek bekleyip göreceğiz.

Esra Erol zirveyi aldı, Müge Anlı'yı da geçti!

Gündüz kuşağında zirvede Esra Erol yer alıyor. Esra Erol, Zuhal Topal'a fark atarken, Müge Anlı'yı da çok uzun zaman sonra geçmeyi başardı. Esra Erol reytinglerde bir çok diziyi bile geri bırakıyor.

15 Aralık 2020 salı günü tüm rayting tablosu sabah saatlerinde burada yer alacak.