İŞKUR tarafından binlerce kişi iş sahibi yapılmaya devam ediliyor. Bu anlamda son ilanlar Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından verildi.

İŞKUR üzerinden Tarım ve Orman Bakanlığı 18-40 yaş arası ikamet şartsız KPSS şartsız Kamu Personeli alımı yapıyor.  Tarım ve Orman Bakanlığı, Ankara’da istihdam edilmek üzere personel alımı müjdesini verdi. Kadroya baktığımız zaman  Çocuk gelişimi ve elemanı pozisyonunu görüyoruz. Ayrıca işe girmek için kura çekimi de yapılacak.  Kurada, açılacak kadronun 4 katı kadar aday sınava alınacak. Lise ve dengi okul mezunlarının başvurabildiği kadrolar için ise belirlenen kılavuz okunmalıdır. 

MUSKİ, 30 Memur Alımı İle Yeniden Güçleniyor: İşte Başvuru Detayları MUSKİ, 30 Memur Alımı İle Yeniden Güçleniyor: İşte Başvuru Detayları

Lise ve dengi okul mezunu olmak. Çocuk gelişimi, çocuk gelişimi ve bakımı, çocuk gelişimi ve eğitimi bölümlerinden birini tamamlamış olmak. Başvuru yapabilmek bağlamında ise 18-40 yaş arası olmak gerekiyor. 21.10.2004 evveli ve 17.10.1982 ardından doğanlar müracaat yapabilecek.

18-40 yaş arası ikamet şartsız Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS şartsız Kamu Personeli alımı başvuru şartları

- Liselerin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden mezun olması lazım

- 40 yaşından gün almamış olması gerekir

- Görevlendirileceği sınıf öğretmeni ile işbirliği içerisinde çocukların öz bakım becerilerini kapsayan beden temizliği, yemek ve uyku süreçlerini destekleyebilecek; sınıf ve uyku odalarını temizleyebilecek ve ihtiyaç halinde idarenin vereceği diğer görevleri yapabilecek olması.

- En az 1 (bir) yıl mesleki deneyiminin olması elzemdir. 

Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS şartsız Kamu Personeli alımı nasıl yapılır?

Adaylar başvurularını İŞKUR açık işler sayfasından ilan numarasını girerek yapabilecektir. Başvurular 28 Ekim 2022 tarihinde sona erecektir.

İlan Numarası: 00007102770