İstanbul'da 19 Mart bugün kurye yasağı var mı? Moto kurye yasaklandı mı? 18-19 Mart İstanbul'da Moto kurye yasağı var mı? İstanbul'da dün başlayan yoğun kar yağışı Bugün de etkili olmaya devam ediyor. Evlerine sipariş vermek isteyen vatandaşlar ise İstanbul'da moto kurye yasağı var mı sorusuna yanıt arıyor. Peki, 19 Mart bugün İstanbul'da moto kurye yasağı var mı? İstanbul'da motosiklet ve Scooter kullanımı yasaklandı mı?

İstanbul'da 19 Mart bugün moto kurye yasağı var mı? Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM tarafından yapılan uyurlar sonrasında İstanbul'da dün başlayan yoğun kar yağışı bugün de devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonunu kar altında geçiren İstanbul Bugün de aynı şekilde kar yağışından nasibini alıyor. Evlerine Kapanmak zorunda kalan vatandaşlar ise arama motorunda İstanbul'da moto kurye yasağı varmı sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor. Peki, 19 Mart cumartesi İstanbul'da motosiklet kullanımı yasaklandı mı? 19 Mart cumartesi İstanbul'da moto kurye yasağı var mı?

Devletten Resmi Açıklama Geldi! Şehirlerde ve İlçelerde Kar Tatili Alarmı! Devletten Resmi Açıklama Geldi! Şehirlerde ve İlçelerde Kar Tatili Alarmı!

İstanbul'a bir türlü Bahar gelmiyor. Geçtiğimiz hafta bastıran Aybar kar fırtınası tam bitti derken yeniden İstanbul'da kar yağışı etkili olmaya başladı. Cuma günü Gece saatlerinde başlayan kar yağışı Bugün de İstanbul'da yoğun bir şekilde devam ediyor. Kar yağışı sağanaklar şeklinde görülürken ara sıra Güneş açsa da hemen ardından tekrar başlıyor. Kar yağışı nedeniyle evlerinde kalan vatandaşlar ise İstanbul'da moto kurye yasağı var mı sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor. Peki, İstanbul'da 19 Mart bugün moto kurye yasağı var mı? İstanbul'da 19 Mart bugün motosiklet kullanımı yasaklandı mı?

İstanbul'da bugün moto kurye yasağı var mı?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya İstanbul'da motor kurye yasağına ilişkin dün bir açıklama yaptı. Özellikle Dün Gece saatlerinde kuvvetli kar yağışı nedeniyle uyarılarda bulunan Vali Yerlikaya zorunlu olmadıkça trafiğe çıkılmamasını ve toplu taşıma araçlarının tercih edilmesini istedi. Diğer yandan gece dün akşamüstü saat 18.00 itibarıyla İstanbul'a moto kurye yassıada getirildi.

19 Mart bugün İstanbul'da moto kurye yasak mı?

İstanbul'da 19 Mart bugün moto kurye ellerin çalışması yasaklandı. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 18 Mart akşam saatlerinden itibaren İstanbul'da motosiklet, elektrikli scooter ve moto kuryelerin trafiğe çıkışının ikinci bir duyuruya kadar yasak olduğunu bildirdi. Yani bugün de devam eden kar yağışı nedeni ile moto kuryeler evlere servis Yapamayacak.