2 Mayıs Fırınlar açık mı? 2 Mayıs 2021 Pazar günü Fırınlar çalışacak mı

2 Mayıs fırınlar açık mı? 2 Mayıs 2021 Pazar günü fırınlar çalışacak mı? 2 Mayıs Pazar günü fırınlar saat kaça kadar çalışacak, saat kaçta açılacak. Sizler için 2 Mayıs 2021 Pazar günü fırınlar açık mı kapalı mı araştırdık.

Gündem 01.05.2021 - 14:24 04.05.2021 - 04:18 İlan35

2 Mayıs 2021 Pazar günü Fırınlar çalışacak mı? Milyonlarca vatandaş, Koronavirüs pandemisi nedeniyle Hükümet tarafından alınan 'Tam Kapanma' kararı sonrasında evlerine çekilmiş vaziyette. Bu süreçte tam kapanma nedeniyle pek çok işyeri faaliyetini durdurmak zorunda kaldı. Şimdi 2 Mayıs Pazar günü Fırınların açık olup olmayacağı merak ediliyor. Ramazan Ayı içerisinde olmamızla birlikte akşam iftar için pide ve ekmek almak isteyecek vatandaşlar 2 Mayıs 2021 Pazar Fırınlar açık mı? Fırınlar Pazar günü çalışacak mı? Sorularının yanıtını araştırıyor. Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Pazar günü Fırınlar açık mı? Milyonlarca vatandaş, Hükümet tarafından Koronavirüs salgınına karşı açıklanan yeni tedbirler ve tam kapanma kararı sonrasında evlerine çekilmişken 2 Mayıs 2021 Pazar günü fırınların çalışıp çalışmayacağını merak ediyor. Birçok işyeri, Tam kapanma kararı sonrasında kepenklerini kapattı. Peki 2 Mayıs Pazar günü Fırınlar açık olacak mı? Fırınlar Pazar günü çalışıyor mu? 

2 Mayıs 2021 Pazar Fırınlar Açık Olacak Mı?

Tüm Türkiye'de 81 il genelinde ilan edilen tam kapanma nedeniyle birçok işyeri kapalı. Peki fırınlar da kapanacak mı? 2 Mayıs Pazar günü fırınlar açık mı değil mi? Bu sorunun yanıtı milyonlarca vatandaş tarafından yakından takip ediliyor. Bilindiği üzere tam kapanma olsa da eczane, bakkal, market vb. işyerleri faaliyetlerini sürdürüyor. Ancak Pazar günleri özelinde süpermarketlerin kapalı olacağı resmi açıklamayla duyuruldu. Süper marketler kapalı olsa da 2 Mayıs 2021 Pazar günü fırınlar açık mı?

Pazar Günü Fırınlar Açık Mı?

2 Mayıs 2021 Pazar günü fırınlar açık olacak. Milyonlarca vatandaş, Mübarek Ramazan Ayı içerisinde olduğumuz bu günlerde tam kapanma sürecine karşın, günlük olarak ekmek ve pide alışverişini 2 Mayıs Pazar günü de fırınlardan yapabilecek. Fırınlar, 2 Mayıs Pazar günü saat 10:00 ile 17:00 saatleri arasında açık olacak.

2 Mayıs Pazar günü Fırınların yanı sıra bakkallar ve küçük marketler de açık olacak. Ancak A101, Carrefour, Şok, Bim vb. zincir marketler tüm gün boyunca kapalı olacak. Resmi açıklamaya göre bu tür süpermarket zincirleri tam kapanma süresince her Pazar günleri kapalı kalacak. Ancak 2 Mayıs PAzar günü de dahil olmak üzere Fırınlar saat 10:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet verecek ve açık olacaklar.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@