20 Eylül Reyting sonuçları! 20 Eylül 2020 Pazar günü reyting sonuçları merakla bekleniyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun, Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza, FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı ve TV8 ekranlarında yayınlanan MasterCh

20 Eylül Reyting sonuçları! 20 Eylül 2020 Pazar günü reyting sonuçları merakla bekleniyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun, Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza, FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı ve TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef arasında rekor kıran reyting yarışını galibi kim oldu? Arıza izlendi mi tuttu mu reytingleri nasıl?20 Eylül Pazar reyting sonuçları!

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!


20 Eylül pazar günü ekranda reyting yarışı nasıl sonuçlandı merak ediliyor. TV8 ekranlarında rekorlar kıran MasterChef, final olması an meselesi olan FOX TV Savaşçı dizisi ve 2. bölümüyle ekranlara gelen Show TV yepyeni dizisi Arıza arasında kıyasıya reyting savaşı yaşandı. MasterChef günü birinci tamamlamayı başarırken, Arıza dizisi dizi olarak en çok izlenen dizi oldu! FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı diziside iyi izlendi! Ayrıca Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler iyi izlendi!Arıza rekor kıracak gibi duruyor!Show TV ekranlarında henüz 2. bölümü ekranlara gelen Arıza, Pazar akşamları alıp yürüyecek gibi duruyor. Arıza dizisi 2. bölümü sosyal medyayı sallamaya başardı. Arıza dizisi reytingleri nasıl, Arıza izlendi mi? Arıza tuttu mu soruları çok fanatik hayranları tarafından sürekli soruluyor. Sizlere net bir şekilde söyleyebiliriz ki Tolga Sarıtaş Arıza dizisiyle en sonunda tutturdu! Arıza oldukça yüksek izlenme aldı! Çok Güzel Hareketler tahtı sallanıyor!Daha önce bir Youtube yayınlamama ve çarşamba günü hamlesi yapıp, daha sonra pazar günlerine alınan Çok Güzel Hareketler, MasterChef reytingleri karşısında adeta yok oldu. Çok Güzel Hareketler bu hafta izlenmezse tahtı oldukça sallanacak gibi duruyor. Bu sebeple MasterChef programına kayan Z kuşağı Çok Güzel Hareketler'i Youtube trendlerde indirmese de televizyonda pek oralı olmuyor. Bu da Çok Güzel Hareketler 2 akıbetini kötü etkiliyor.20 Eylül Pazar reying sonuçları sizlerle sabah 10'da paylaşılacak.