28 Mayıs Burç Yorumları - 28 Mayıs 2021 Cuma Günlük Burç ve Astroloji Yorumu

28 Mayıs burç yorumları. 28 mayıs 2021 cuma günlük burç ve astroloji yorumu. 28 mayıs 2021 burç yorumları ne diyor? Sizler için 28 mayıs cuma günü burç yorumları ne diyor? 28 mayıs cuma burçlar ne diyor?

Gündem 27.05.2021 - 22:15 27.05.2021 - 22:19 Berkay Keskin

28 Mayıs burç yorumları. 28 mayıs 2021 cuma günlük burç ve astroloji yorumu. 28 mayıs 2021 burç yorumları ne diyor? Sizler için 28 mayıs cuma günü burç yorumları ne diyor? 28 mayıs cuma burçlar ne diyor?

28 Mayıs burç yorumları!

Astroloji uzmanları tarafından 28 Mayıs burç yorumları açıklandı. Peki, 28 Mayıs burç yorumlarına göre hangi burcu neler bekliyor? Kanlı Ay Tutulması en çok hangi burçları etkileyecek? Jüpiter’in Balık burcunda ilerlemesinin sonuçları neler olacak? İşte detaylar…

28 mayıs 2021 burç yorumları!

Mayıs ayının son haftasında gökyüzünde hareketli anlar yaşanmaya devam ediyor. 5. derece Yay burcunda meydana gelen Kanlı Ay Tutulmasının etkileri ortaya çıkmaya başladı. Yılın ilk tutulma hareketi olması nedeniyle etki gücüde büyük olacaktır. Bir ay boyunca etkileri hissedilecek olan Ay Tutulması, aynı zamanda Jüpiter tarafından destekleniyor. Jüpiter gezegeninin her şeyi büyütme özelliği bulunmaktadır. Bolluk ve bereketi temsil etmesinden dolayı şans faktörünün de devreye girmesi kaçınılmaz olacaktır. Kanlı Ay Tutulması burçları farklı alanlar üzerinde etkileyecektir. En şanslı burçlar toprak elementinin simgelediği grup olacaktır. Başak, Oğlak ve Boğa açısından kariyer odaklı gelişmeler hız kazanacaktır. Ay Tutulması döneminde alınganlıkların çoğalmaya başlaması ilişkileri olumsuz yönde etkileyecektir. Hayata karşı bakış açınızda köklü değişiklikler ortaya çıkabilir.

Eksikliğini hissettiğiniz duyguların peşinden koşma cesaretini gösterebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler açısından kritik olduğu kadar heyecan dolu gelişmeler kaçınılmaz olacaktır. Zira, enerjinin yükselişe geçişiyle birlikte aşka olan ilginiz de artmaya başlayacaktır. Yeni ilişkiler kurmak için her zamankinden daha hevesli hissedebilirsiniz. Gönül perdelerinin açılmaya başlayacağı bu süreçte hayatınızda renkli insanların yer almasını isteyebilirsiniz. Yaşama sevincinin artmasına paralel olarak birden fazla kişiyle ilişki kurmaya yönelebilirsiniz. Duygularınızı abartılı şekilde yaşamanızdan dolayı hata yapma riskiniz de artacaktır. Uç noktaları duyguların kontrol edilmesi zor olabilir. Ani tepkiler vermeye meyilli olacağınız bu süreçte ev ve aile hayatına dair farklı kararlar alabilirsiniz. Güven duyduğunuz insanların ihanetiyle sarsılma ihtimalini unutmamalısınız.

Sırlarınızı herkesle paylaşmamaya çalışmalısınız. Detaylara verilen önemin artmaya başladığı görülecektir. En ufak bir olaydan dahi etkilenebilirsiniz. Kızgınlık anlarında ağzınızdan çıkacak olan kelimelere dikkat etmeniz gerekebilir. Hemen her şeyin hızlı bir şekilde olmasını isteyeceksiniz. Geciken her durum karşısında öfkelenebilirsiniz. Merakla takip edilen 28 Mayıs burç yorumlarını sizler için hazırladık. Hava grubu burçları İkizler, Terazi ve Kova açısından kariyerlerini etkileyebilecek kararlar almalarını gerektiren durumlar yaşanabilir. Farklı bir yol haritası belirlemeyi düşünebilirsiniz. İş ortaklıkları ve evlilikler gibi alanlarda sorunları bastırmak yerine kökünden çözüm üretmeye yönelebilirsiniz.

Özellikle Terazi burçları evliliklerindeki sorunlardan dolayı can sıkıcı anlar yaşayabilir. Birlikte olduğunuz insanla ortak bir noktada buluşmak yerine ayrılmayı tercih edebilirsiniz. Radikal kararlar alma isteğinin açığa çıktığı görülecektir. Kova burçları ise Satürn’ün etkisi altında bulunuyor. Kanlı Ay Tutulması’nın Yay burcunda meydana gelmesinden dolayı hayatlarındaki denge faktörü zedelenebilir. Bir yandan gerçeklere tutunmak isterken diğer yandan hayallerinin peşinden koşma isteğine kapılabilirler. Her tercih bir vazgeçişi içinde barındırdığı için doğru seçeneği belirlemeye dikkat etmeleri gerekebilir. Aile bireylerinin fikirlerine her zamankinden daha fazla kıymet vermeye başlayabilirler. Su grubu burçları Yengeç, Balık ve Akrep açısından tutku ve hırsların açığa çıktığı görülecektir.

Bu süreçte ego savaşlarına karşı hazırlıklı olmanız gerekebilir. Ay Tutulmasının etkisiyle kendinize olan güvenininiz yükselişe geçecektir. Her şeyi yapabileceğinize dair inancınız güçlenmeye başlayacaktır. Özellikle Akrep burçlarının iş değişikliği konusunda fikirleri netlik kazanabilir. Kendi iş yerlerini açma planları kurabilirler. Kredi çekmek ya da borç para almak için hamle yapabilirler. Sorumlulukları yüzünden ertelemek zorunda kaldıkları planların yükünü hissedeceklerdir. Aşırı coşkulu oldukları anlarda ani kararlar alabilirler. Ay Tutulması fanatizm duygusunu da besleyecektir. Bu yüzden hata yapma oranları da artmaya başlayabilir.

28 mayıs 2021 Cuma KOÇ Burç Yorumu:

Amaçlarınızı gerçekleştirmek için gerekli iş birliğine ihtiyacınız olacak. Arkadaşlarınızın size göstereceği dostluk karşısında daha cesur davranacaksınız. Kendinizi güçlü hissetmeniz için motivasyona ihtiyacınız var. Düşüncelerinizin onaylanması ile hedefleriniz belli bir aktiflik kazanacak. Bugün Ay'dan olumlu etkiler alıyorsunuz.

28 mayıs 2021 Cuma BOĞA Burç Yorumu:

Bugün kariyerinizle ilgili değişik düşünceler içindesiniz. Çevre ilişkilerinizi amacınıza uygun bir şekilde kullanacağınız bir gün. Ay tepe evinizde ilerlerken kendinizi aşma konusunda size gereken avantajları sağlıyor. Önünüzün açılması nedeniyle, hedeflerinizi istediğiniz aşamaya getireceksiniz. Sabırlı olmak sizin olumlu yönünüz.

28 mayıs 2021 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:

Düşüncelerinizden taviz vermek istemediğiniz için, bugün inatçı fakat aktif bir gününüzdesiniz. Müdahaleci yönlerinizi kullanmalı ve yanlış giden işlerinizi hızlı bir şekilde düzeltmelisiniz. Arkadaşlarınızın birçoğu sizden farklı düşüncelere sahip olmalarına rağmen duygusal bağlarınızı güçlü tutmaktan hoşlanıyorsunuz.

28 mayıs 2021 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:

Sezgilerinizin oldukça yüksek olduğu bir gün. Sıradışı düşüncelerinizi çılgınlık olarak yorumlamayın. Her zaman geleneksel davrandığınız için, farklı bir tarzda hareket etmek istemiyorsunuz. Kazançlarınızla ilgili, sınırlarınızı genişletmek isteyişinizi, çevresel koşullarınızla birlikte değerlendirmelisiniz.

28 mayıs 2021 Cuma ASLAN Burç Yorumu:

Bugün karşılaşacağınız olaylar karşısında soğukkanlı davranmalısınız. Kendinizi zorlayan nedenler üzerinde fazla durmamalısınız. Yaşamınıza geçirmeyi düşündüğünüz istekleriniz karşısında sabırlı olmalı, karşınızdaki kişilerin fikirlerine saygı göstermelisiniz. Bugün partnerinizden beklediğiniz duygusal destek gelecektir.

28 mayıs 2021 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:

Birlikte çalıştığınız kişilerden daha fazla sorumluluk almanız sizi sinirli ve agresif yapıyor. İş çevrenizde saygılı ilişkilerin sizin için çok önemli olduğunu bilen arkadaşlarınız kendi işlerini de size yükleyebilirler. Duygularınızı ifade ederken yumuşak bir tarz kullanacak ve onları ikna etmesini başaracaksınız.

28 mayıs 2021 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:

Duygusal ilişkilerinizin önemli olduğu bir gün. Partnerinizle ortak kararlar alacak ve kendinizi mutlu edecek aktivitelerin planlarını yapabilirsiniz. Birlikte yeni keşifler yapmak istiyorsanız uygun bir gün seçmiş bulunuyorsunuz. Şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Cazibeniz dikkat çekiyor.

28 mayıs 2021 Cuma AKREP Burç Yorumu:

Düşüncülerinizi duygusal bir şekilde ele aldığınız için, olaylara karamsar bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Bugün idealleriniz konusunda ısrarcı bir tavır takınacaksınız. Gücünüzü ilişkileriniz de yansıtmak istemeniz, sizi çekici yapıyor. Ailenizdeki olumsuzluklara ilgilenmek vaktinizi alabilir. Boyun kaslarınıza dikkat edin.

28 mayıs 2021 Cuma YAY Burç Yorumu:

Derin düşünceler içinde olmanız, kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Sevdiklerinizi korumak adına fazla sorumluluk alıyorsunuz. Kendinizi aşan konularda bile gereksiz bir yük içindesiniz. Bugün çevrenizde sıra dışı düşünceye sahip kişilerle birlikte olmak istiyor ve farklı ortamlarda bulunmak istiyorsunuz.

28 mayıs 2021 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:

Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için çevrenizden gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Bugün seçici davranıyor ve yeniliklere karşı direnç gösteriyorsunuz. Bazı alışkanlıklarınızı aşmanın kolay olmadığının farkındasınız.

28 mayıs 2021 Cuma KOVA Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerliyor. İş yaşantınızı askıya alacak ve duygusal konularınıza ağırlık vereceksiniz. Bugün partnerinizin güçlü özelliklerinden etkilenebilirsiniz. Fakat onun inatçı tavırları canınızı sıkacaktır. Verilen sözlerin önemli olduğunu hatırlatmak zorunda kalmak istemiyorsunuz. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün.

28 mayıs 2021 Cuma BALIK Burç Yorumu:

Düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp sessiz bir yorum geliştirmek isteyebilirsiniz. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz. Huzursuz ve alıngan bir gün yaşıyorsunuz. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Zaman kavramının önemli olduğunu çevrenize hatırlatmalısınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@