Gönül Dağı'nda Kriz Çıktı! Sezon Finali Denmişti! TRT'den Sürpriz Karar!

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı sürpriz kararlar! Dizinin izleyicilerine 2 iyi 1 kötü haber var!

Dizi Haberleri 27.05.2021 - 21:38 27.05.2021 - 21:39 Ece Sahan

Ekranlara fırtına gibi başlayan Gönül Dağı dizisi reytinglerde zirvede ki yerini bir an olsun bırakmadı. TRT'nin bu sene nerdeyse tüm dizileri reyting rekorları kırdı. Onlardan son olanı ise Gönül Dağı oldu.

Gülsim Ali, Berk Atan, Ecem Özkaya, Cihat Süvarioğlu, Ferdi Sancar, Utku Ateş ve Semih Ertürk gibi isimlerin yer aldığı Gönül Dağı dizisi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. TRT'nin Eskişehir'de çekilen reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı'ndan hem üzen hem sevindiren haber geldi.

Gönül Dağı dizisinde sona gelindi. Reyting rekorları kıran dizi son olarak Ecem Özkaya'nın eski eşi Mustafa Üstündağ'ın kıskançlık krizlerine girerek Özkaya'nın dizideki partneri Ferdi Sancer'i tehdit edip dizinin yönetmenini araması ile gündeme gelmişti.

YAPIMCI SİNİRLENDİ!

Gönül Dağı izleyicileri her Cumartesi akşamı dizilerini bir an olsun aksatmadan reytinglerde zirveye taşıyor. Ancak dizinin izleyicilerini üzen haber geldi. Dizi beklenmedik bir karar aldı. Yaz sezonun açılması ile diziler teker teker ekrana veda ediyor. Onlara bir yenisi daha eklendi.

Yeni sezonda pek çok kanal çoğu dizisinin üzerini çizerek final bölümü çektirdi. Kimi diziler ise sezon arasına girdi. TRT'den de bir karar geldi. TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı dizisi de final yapıyor. Mustfa Üstündağ olayı sonrası yapımcı bu durumdan pek memnun olmadı! Yapımcı diziyi apar topar sezon finaline soktu ve oyuncularla görüşeceği öğrenildi. Yeniden dizinin adının bu şekilde haberlerle gündeme gelmemesi için ayrılık kararı çıkabilir!

Gönül Dağı izleyicilerini 2 iyi 1 kötü haber! 

Gönül Dağı dizisi ekranlara veda ediyor. Ancak merak etmeyin dizi ekranlara bir süreliğine veda ediyor. Yaz arasına girecek dizi ekranlara bir süreliğine veda edecek. Seyircilerine 3 ay veda edecek diziden bir iyi haber daha var. 

Gönül Dağı dizisinin sezon finaline konuk oyuncular geliyor. Onlardan biri de usta tiyatrocu Zerrin Sümer oldu. 

Pek çok dizi, film ve tiyatroda oynayan Zerrin Sümer, Gönül Dağı sezon finaline konuk olacak. Zerrin Sümer dizide Dürdane adlı karaktere hayat verecek.

Gönül Dağı dizisinden birde kötü haber. Son haberler sonrası dizinin yapımcısının bu durum hoşuna gitmedi. Körü Film'in çektiği Ferhat Eşsiz'in yapımcılığını üstlendiği dizide oyunculara ikaz yapılacağı öğrenildi. Hatta konuşulanlara göre dizide ayrılıklar bile yaşanabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@