7 Kasım bugün hangi maçlar var? 7 Kasım bugün kimin maçı var? 7 Kasım 2021 günü maç programı ve canlı yayın bilgileri haberimizde…
7 Kasım 2021 bugünkü maçlar yine futbol tutkunları tarafından gündemde en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer alıyor. Bugün hangi maçlar var, bugün kimin maçı var, maçların canlı yayın bilgileri gibi birçok sorunun yanıtı merak ediliyor. 7 Kasım 2021 maç programı ve detaylar haberimizde sizleri bekliyor…
Futbol tutkusunu kaçırmadan takip etmek isteyen milyonlarca futbolsever 7 Kasım 2021 bugün hangi maçlar var sorusunun yanıtını arama motorunda araştırıyor.7 Kasım günü maç programı ve maçların canlı yayın bilgileri yakından takip ediliyor. Hem Türkiye liglerinde oynanan karşılaşmalar hem de dünya liglerindeki maçlar yakından takip ediliyor. Peki 7 Kasım 2021 bugün kimin maçı var? 7 Kasım 2021 maç programı belli oldu mu? 7 Kasım bugünkü maçlar ve detaylar haberimizde…
7 KASIM 2021 BUGÜNKÜ MAÇLAR
15:00 Marsilya - Metz Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
15:00 Telavi - Saburtalo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erormuli Liga Youtube
15:00 Falkenbergs - Eskilstuna United İsveç Superettan Bilyoner TV
15:00 Norrby - Sundsvall İsveç Superettan Bilyoner TV
15:00 Östersunds - Gais İsveç Superettan Bilyoner TV
15:00 Dundee FC - Celtic İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
15:00 Smorgon - Brest Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
15:30 Erzgebirge Aue - Heidenheim Almanya Bundesliga 2 Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
15:30 Schalke 04 - Darmstadt 98 Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 4Tivibu Spor 4Bilyoner TV
15:30 St.Pauli - Sandhausen Almanya Bundesliga 2 Bein Sports Max 2Tivibu Spor 3Bilyoner TV 1
5:30 Club Brugge - Standard Liege Belçika Pro League Tivibu SporBilyoner TV
16:00 Fatih Karagümrük - Galatasaray Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
16:00 Adana Demirspor - Hatayspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
16:00 Balıkesirspor - Adanaspor Spor Toto 1. Lig TRT , Sports Max 1
16:00 Villarreal - Getafe İspanya La Liga Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
16:00 Alcorcon - Amorebieta İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
16:00 Aalborg - Randers Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
16:00 Vejle - Sonderjyske Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
16:00 Vendsyssel - Koge Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
16:00 Kalju - Flora Tallin Estonya Premium Liga Bilyoner TV
16:00 Dainava Alytus - Zalgiris Vilnius Litvanya A Lyga Bilyoner TV
16:00 Lecce - Parma İtalya Serie B Bilyoner TV
16:00 Asteras Tripolis - Lamia Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
16:00 Magdeburg - SC Verl Almanya Bundesliga 3 Almanya FF Youtube
16:15 Servette - FC Zurich İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
16:30 Farul Constanta - Uni. Craiova Romanya Liga 1 Bilyoner TV
16:30 Fortuna Sittard - PSV Hollanda Eredivisie Vole AppBilyoner TV
16:30 Rostov - Rubin Kazan Rusya Premier Lig Bilyoner TV
16:30 Altach - Sturm Graz Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
16:30 LASK - WSG Tirol Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
17:00 Arsenal - Watford İngiltere Premier Lig S Sport Plus
17:00 Everton - Tottenham İngiltere Premier Lig S Sport PlusS Sport
17:00 Leeds United - Leicester City İngiltere Premier Lig S Sport 2S Sport Plus
17:00 Lorient - Brest Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV
17:00 Nantes - Strasbourg Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
17:00 Reims - Monaco Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV Aç Futbol
17:00 St. Etienne - Clermont Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner
TV 17:00 Sampdoria - Bologna İtalya Serie A Bilyoner TV
17:00 Udinese - Sassuolo İtalya Serie A Bilyoner TV
17:00 Lokomotif Tiflis - Dinamo Batum Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
17:00 Tondela - Maritimo Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
17:00 Oulu - Rovaniemi Finlandiya Veikkausliiga Bilyoner TV
17:00 AIK Stockholm - Östersunds İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
17:00 Hacken - Degerfors İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
17:00 Hammarby - Örebro İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
17:00 Brage - Akropolis İsveç Superettan Bilyoner TV
17:00 Lokomotiv Zagreb - Dinamo Zagreb Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 AC Horsens - F.Amager Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 Slovan Bratislava - Ruzomberok Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
17:00 Start - Ranheim Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 Slavia Mozyr - Neman Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
17:00 Rakow Czestochowa - Pogon Szczecin Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
17:00 Karvina - Slovacko Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
17:00 Pardubice - Slavia Prag Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
17:00 Fastav Zlin - Jablonec Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
17:30 Hertha Berlin - B.Leverkusen Almanya Bundesliga Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
18:00 Real Zaragoza - Sporting Gijon İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
18:00 Seraing - KAA Gent Belçika Pro League Bilyoner TV
18:00 Aarhus - FC Midtjylland Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
18:00 Glasgow Rangers - Ross Country İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
18:00 Universidad Catolica - Universidad de Chile Şili Primera Ligi Bilyoner TV
18:00 RWDM - Lierse Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
18:15 Valencia - Atletico Madrid İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
18:15 Crotone - Monza İtalya Serie B Bilyoner TV
18:15 Volos - Aris Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
18:30 Sumqayıt - Karabağ Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
18:30 Basel - St.Gallen İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
18:30 FC Lausanne - Lugano İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
18:45 Feyenoord - AZ Alkmaar Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
18:45 Vitesse - Utrecht Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
19:00 Fenerbahçe - Kayserispor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
19:00 Kocaelispor - Bursaspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
19:00 Nice - Montpellier Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
19:00 Dila Gori - Dinamo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
19:00 Aluminij - O. Ljubljana Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
19:00 Mikulas - Spartak Trnava Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
19:00 Akhmat Grozny - Nizhny Novgorod Rusya Premier Lig Bilyoner TV
19:00 Spartak Moskova - Lokomotiv Moskova Rusya Premier Lig Bilyoner TV
19:00 Wolfsberger - Rapid Wien Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
19:00 Haugesund - Bodo Glimt Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
19:00 Mjondalen - Viking Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
19:00 Molde - Sandefjord Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
19:00 Odds BK - Kristiansund Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
19:00 Tromsö - Stromsgodset Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
19:30 Köln - Union Berlin Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
19:30 West Ham - Liverpool İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport, İçtimai TV
19:30 Göteborg - Malmö İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
19:30 Kalmar - Norrköping İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
19:30 Sibenik - Rijeka Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
19:30 Dinamo Bucuresti - Cluj Romanya Liga 1 Bilyoner TV
19:30 Legia Varşova - Stal Mielec Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
20:00 Lazio - Salernitana İtalya Serie A S Sport Plus, Bilyoner TV
20:00 Napoli - Verona İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
20:00 Santa Clara - Porto Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
20:00 Brondby IF - Odense Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
20:00 Sparta Prag - Teplice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
20:15 Almeria - Burgos İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
20:15 Cartagena - Malaga İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
20:30 Osasuna - Real Sociedad İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
20:30 Mallorca - Elche İspanya La Liga Smart Spor 2, Spor Smart 2, CBC Sport, Bilyoner TV
20:30 Antwerp - Anderlecht Belçika Pro League Tivibu Spor 4Bilyoner TV
20:30 Olympiakos - Ionikos Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
20:30 Panathinaikos - PAOK Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
21:00 Lilleström - Valerenga Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
21:30 Greuther Fürth - E.Frankfurt Almanya Bundesliga Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
22:00 Paços Ferreira - Sporting Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
22:00 Atletico Mineiro - America Mineiro Brezilya Serie A Bilyoner TV
22:00 Bragantino - Atletico PR Brezilya Serie A Bilyoner TV
22:00 Santos - Palmeiras Brezilya Serie A Bilyoner TV
22:00 Silkeborg - Kopenhag Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
22:00 Vasco Da Gama - Botafogo SP Brezilya Serie B Bilyoner TV
22:00 Ajax - G.A. Eagles Hollanda Eredivisie Vole AppBilyoner TV
22:00 O'Higgins - Nublense Şili Primera Ligi Bilyoner TV
22:00 Wisla Plock - Cracovia Krakow Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
22:00 Aurora - Santa Cruz Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV
22:00 Westerlo - Waasland Beveren Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
22:15 Mura - Domzale Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
22:30 Voluntari - Steaua Bükreş Romanya Liga 1 Bilyoner TV
22:30 Cittadella - Pisa İtalya Serie B Bilyoner TV
22:45 Rennes - Lyon Fransa Ligue 1 Bein Sports 2Bilyoner TV
22:45 Milan - Inter İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport, Bilyoner TV
23:00 Real Betis - Sevilla İspanya La Liga Spor Smart, Smart Spor HD,Bilyoner TV
23:00 Real Sociedad B - Ibiza İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube,Bilyoner TV
23:00 Genk - Cercle Brugge Belçika Pro League Bilyoner TV
23:30 NE Revolution - Miami FC MLS Bilyoner TV
23:30 New York City - Philadelphia Union MLS Bilyoner TV
23:30 Toronto FC - DC United MLS Bilyoner TV
23:30 Cincinnati - Atlanta United MLS Bilyoner TV
23:30 Montreal Impact - Orlando City MLS Bilyoner TV
23:30 Columbus Crew - Chicago Fire MLS Bilyoner TV
23:30 Nashville - NY Red Bulls MLS Bilyoner TV