8 Aralık 2022 İkizler dolunayının etkileri 2 gün öncesinden hissedilmeye başlandı. Peki İkizler Dolunayı burçlar üzerindeki etkileri neler? İkizler dolunayı ne kadar sürecek?

2022 senesi bireysel anlamda oldukça zor bir sene oldu. Özellikle Kova, Akrep, Boğa ve Aslan'lar için son 2 sene adeta cehennem gibi geçti. Bitmez denilen ilişkiler bitti, ihanet etmez dedikleriniz en ağır ihanetleri etti, gururlar kırıldı..

Ve 2022'nin dolunaylarından biri daha gerçkeleşiyor. 8 Aralık saat 07.06’da İkizler burcunda Dolunay yer alacak. Retro Mars kavuşumlu, Venüs- Neptün kareli bu buluşmanın etkileri 2 gün önceden sinir, ağlama krizleri, stres, huzursuzluk, öfke, uykusuzluk gibi dugularla kendisini özellikle bazı burçlara gösterdi.

Bunların sadece fragman olduğunu ve önümüzdeki 15 gün için bu duygular karşısında kendimizi frenlemeye hazır olalım. Özellikle ilişkileri gözden geçireceğimiz, ilişkilerimizi sorgulayacağımız ve geçmiş konuları masaya yatıracağımız öfkeli enerjiler yaşayacağız.

Dolunaylar bilidniği üzere gerginlik demektir. Duyguları yoğun olarak yaşarız. 

Bu dolunayda önümüzü göremediğimiz ilişkilerle, geçmiş yanlışlarımızla bizi yüzleştirecek. Zaman zaman öfke patlamaları, onu orada nasıl söylemedim, nasıl hesabını soramadım gibi duygusal patlamalar yaşayabiliriz. Bu süreç ne yazık ki iki hafta sürecek. Kendimizi frenlemeyi öğrenmeliyiz.

Bu hafta kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Tartışmalar bu hafta alevlenmeye çok açık.

Kendizini, hayatınızı, yaptıklarınızı ve yapamadıklarınızı sorgulayabilir ve bu nedenle öfke patlamaları yaşayabilirsiniz.

Halkbank’tan Emeklilere Müjde! Başvuran Herkese 3.000 TL Halkbank’tan Emeklilere Müjde! Başvuran Herkese 3.000 TL

Eski aşklarınız, eski ilişkileriniz, haksızlığa uğradığınız, haksızlık ettiğiniz durumlar bu dolunayda iyice görünür ve vurucu olacak. Tüm bu süreçlerin karşılığını alacaksınız.

Bu dönemde iletişim konuları ön planda olacak. Yalanlara, dedikodulara ve iftiralara dikkat etmeniz gereken bir hafta olabilir. Bu dolunayda olanları, yapılanları geride bırakmayı öğreneceksiniz.