Evde bakım maaşı yatan iller listesi 9 Mart 2022 günü için binlerce vatandaş tarafından merakla bekleniyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ödenen mart ayı evde bakım maaşı ne zaman yatacak? 9 Mart evde bakım maaşı yatan iller listesi belli oldu mu?

9 Mart 2022 evde bakım maaşı yatan iller listesi için araştırmalar başladı. Evde bakım parası binlerce vatandaşa Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından her ay düzenli olarak ödeniyor. Evde bakıma muhtaç hasta yaşlı ve engelli kişilere bakan ailelerine verilen evde bakım maaşına Ocak ayında da zam gelmişti. Peki, mart ayı evde bakım maaşı yattı mı? Evde bakım parası hangi günler yatırılacak? Evde bakım maaşı yatan iller listesi 9 Mart 2022 ve detaylar haberimizde…

Evde bakım maaşı sorgulama nasıl yapılır?

Evde bakım maaşı alan hak sahipleri e-devlet uygulaması üzerinden evde bakım aylığını sorgulaya biliyor. T.C. kimlik numarası ve e-devlet giriş şifresi ile sisteme giriş yaptıktan sonra Arama butonuna Engelli evde bakım ödeme bilgileri sorgulama yazdıktan sonra tıklayarak açılan sayfada maaş ödemesi detaylarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca maaşını Ziraat Katılım Bankası aracılığı ile alanlar cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne büyük harflerle bakiye yazarak 4747'ye gönderip sorgulama işlemlerini yapabilir.

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

9 Mart 2022 evde bakım maaşı yatan iller listesi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından henüz 9 Mart 2022 evde bakım maaşı yatan iller listesi yayınlanmadı. Ayı evde bakım maaşı ödemeleri 15 Mart tarihinde başlayacak ve 30 Mart tarihine kadar tamamlanacak. Evde bakım parası ödemeleri her gün farklı illerde yapılıyor. Bakanlık tarafından listeler yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşacağız...