Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Mart 2022 puan durumu izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz’de günün yarışmacısı Ebru Akdağ oldu. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Mart puanları nasıl oldu? Günün yarışmacısı Ebru Akdağ kaç puan aldı?

TV8’de hafta içi her gün Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz’de yeni bir gün daha başlıyor. Haftanın ikinci gününde günün yarışmacısı Ebru Akdağ oldu. Bugün rakiplerine evinde misafir edecek olan ve sunumlarını yapacak olan Ebru Hanım bir hayli heyecanlı. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Mart 2022 puan durumu sonuçları nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ebru Akdağ bugün kaç puan aldı?

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

Ekranların en çok izlenen yarışma programları arasında bulunan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın ikinci günü başladı. Bu hafta da birbirinden iddialı 5 yarışmacı haftanın birincisi olabilmek ve para ödülünü kazanabilmek için kıyasıya yarışıyor. Bugünün yarışmacısı Ebru Akdağ oldu. Ebru Hanım Yemek konusunda oldukça iddialı ve enerjik tavırları ile dikkat çekiyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Mart 2022 puanları nasıl oldu? 8 Mart Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ebru Akdağ kaç puan aldı?

zuhal-topalla-yemekteyiz-8-mart-2022-puan-durumu-ebru-akdag-bugun-kac-puan-aldi-2

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ebru Akdağ kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Ebru Akdağ 34 yaşında ev hanımı. 3 çocuk annesi olan Ebru Hanım, 18 yıllık ev hanımı. Çalışma hayatından uzak kaldığını söyleyen Ebru Hanım, hiperaktif ve deli dolu biri olduğunu dile getiriyor. Elinin lezzetine de güvenen Ebru Hanım, kendini bildiği günden bu yana yemek yaptığını ve yarışmada da iddialı olduğunu söylüyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Mart 2022 puan durumu!

Haftanın 2. günü yarışan Ebru Hanım yemeklerini hazırladı. Bu hafta 15 bin TL’yi kesinlikle kazanacağını söyleyen Ebru Hanım, sunumlarında da bir hayli iddialıydı. Peki, Ebru Akdağ bugün kaç puan aldı? Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Mart 2022 puan durumu şöyle oldu:

Ayfer Hanım: 8 puan

Ece Hanım: 5 puan

Uğur bey: 9 puan

Emral Bey: 7 puan

uhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Ebru Akdağ bugün toplam 29 puan aldı.