TV8 ve Exxen'in medya patronu Acun Ilıcalı, Zeynep Ilıcalı ile evliliği boyunca Şeyma Subaşı ile yasak aşk yaşamış hatta çocuk yapmış yıllar sonra karısından boşanıp evlenmişti. Türkiye'nin en zenginlerinden Acun Ilıcalı daha sonra yine kendisinden 30 ya

TV8 ve Exxen'in medya patronu Acun Ilıcalı, Zeynep Ilıcalı ile evliliği boyunca Şeyma Subaşı ile yasak aşk yaşamış hatta çocuk yapmış yıllar sonra karısından boşanıp evlenmişti. Türkiye'nin en zenginlerinden Acun Ilıcalı daha sonra yine kendisinden 30 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile beraberlik yaşamıştı.

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya, Şeyma Subaşı'na benzerliği ile çok konuşulmuştu. Ayça Çağla Altunkaya bu benzerlik yorumları sonrası Şeyma'nı tam aksine bir profil çizmeye çalışmış ve Instagram hesabını gizli yaparak sadece yakın çevresinin takibine izin vermişti.

Hatta Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'nın fotoğraflarına yorum yapana kadar Ayça Çağla Altunkaya sevgilisi Acun ile tek kare foto koymamaya özen göstermiş ancak Subaşı'nın yorumlarını kıskandıktan sonra PP'sini Acun ile fotoğrafını koyması gündem olmuştu.

AYRILDILAR!Ayça Çağla Altunkaya ile Acun Ilıcalı'nın daha öncede sosyal medya krizi nedeniyle ayrıldığı iddia edilmişti. Şimdi yine Ayça Çağla Altunkaya'nın Instagram hesabından tüm fotoğraflarını silmesi yine ayrıldılar iddiasını gündeme getirdi.

Peki Acun Ilıcalı ile sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya neden ayrıldı?

Ayça Çağla Altunkaya'nın sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı ile olan tüm fotoğrafları silmesi şaşkınlık yarattı. Acun ile Çağla neden ayrıldı? 51 yaşındaki Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük 21 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya ile neden ayrıldı?

Çağla Altunkaya, sosyal medya hesabından sık sık Acun ile olan pozlarını paylaşıyordu. Ancak Ayça Çağla Altunkaya bugün sosyal medya hesabından tüm fotoğraflarını sildi. Detaylar öğrenilmeye çalışılıyor.