Eski yarışmacı İhsan Tarkan'ın sunduğu Survivor Panorama programına katılan Acun Ilıcalı, gelecek yıl Survivor All Star düzenlemek istediklerini belirtti. Açıklamasıyla heyecan yaratan Ilıcalı, hangi isimleri yarışmaya dahil etmek istediğini de söyledi.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

TV 8 ekranlarında büyük heyecana sahne olan Survivor 2021 tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Gönüllüler, 10-7 kazanarak Ünlüler'i ateşe itti. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler ikinci oyunu kazanarak Ünlüler'in kritik eleme konseyine göndermiş oldu. Yapılan oylama sonucunda İlayda Şeker, Aleyna Çalışkan’ın ardından ikinci eleme adayı oldu. Kendi isminin oylamadan çıkmasına şaşıran İlayda, bu sonucu beklemediğini belirtti.

Daha çok son 3 yılın yarışmacıları yer alacak!

Öte yandan TV 8'de dün ekrana gelen Survivor Panorama programına katılan Acun Ilıcalı, gelecek yıl yeni bir Survivor All Star düzenlemek istediklerini belirtti. Survivor All Star ile ilgili açıklamasıyla heyecan yaratan Ilıcalı, yarışmanın detaylarını verdi. All Star'a alınacak isimleri son 3 yılın Survivor yarışmacıları arasından seçeceklerini kaydeden Ilıcalı, seyircinin isteğinin de bu yönde olduğunu vurguladı.

All Star'da yer alması planlanan isimler!

Acun Ilıcalı'nın açıklamasının ardından gelecek yıl yapılacak Survivor All Star'da yer alacak isimler merak edilmeye başlandı. Erkeklerden Sercan, Anıl Berk, Berkan ve Ogeday isimlerinin öne çıktığını aktaran Acun Ilıcalı, kadınlardan ise Seda, Evrim, Elif ve Sude gibi yarışmacıları ilk etapta almayı düşündüklerini ifade etti. Yarışmada yer alacak isimlerin hazırlanabilmesi için erkenden belirlemek istediklerine değinen Ilıcalı, Mert Öcal'ın All Star'da yer alıp almayacağına seyircilerden gelen tepkilere göre karar vereceğini vurguladı.