Yazın ekranlarda olacak Ada Masalı dizisinin başrol oyuncuları belli oldu. Alp Navruz'un teklifi kabul etmesinin ardından Ayça Ayşin Turan'ında evet dediği öğrenildi. İki başarılı oyuncu Ada Masalı dizisinde buluşacak. İşte dizeye dair detaylar..

Sezon sonuna doğru gelinirken diziler birer birer final yapmaya başladı. Birçok dizinin final yapmasının ardından ise yerlerini hızla yeni dizileri almak için gün sayıyor. Kanallar yaz için hazırlıklarını hızla sürdürüyor. Yazın da ekranlarda dizi reyting savaşları tam gaz devam edecek. Pandemi nedeniyle geçen sezon az sayıda yazlık dizi vardı. Ancak 2021 yaz ayında daha çok dizi olması bekleniyor.  Bu yazlık dizilerden bir tanesi de Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Ada Masalı dizisi..

Ay yapım imzalı Ali Bilgin'in yönettiği ve Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı Star TV ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan Ada Masalı dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Ada Masalı dizisinin başrolleri belli oldu. Daha öne Alp Navruz'un başrol olduğunu duyurmuştuk. Şimdi ise Alp Navruz'un partnerinin kim olduğu belli oldu.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Ayça Ayşin Turan  ve Alp Navruz Başrolde!

Ada Masalı dizisinin ilk oyuncusu Alp Navruz olmuştu.  Uzun zamandır Alp Navruz'a partner arayan yapım sonunda Arıza dizisinin yıldızı Ayça Ayşin Turan ile anlaştıYaz sezonunda ekranlarda olacak dizinin hazırlıkları hızla sürüyor. Dizi seti bu ay sonu sete çıkacak ve Haziran ayında yayın hayatına başlayacak.

Bu sezon sonu dizilerinin hepsi final yapan Star TV bu gidişatı değiştirmeye çalışıyor. Önce Kağıt Ev'i yayın hayatına başlatan dizi Kazara Aşk isimli yeni bir dizinin daha hazırlıklarını yapıyor. Kanalın yaz aylarındaki bir ddialı projesi de Bir Ada Masalı olmuş oldu…