Ada Masalı Hakan Kimdir? Cem Anıl Kenar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var Mı?

Ada Masalı Hakan kimdir? Ada Masalı Hakan gerçek adı ne? Cem Anıl Kenar kimdir? Cem Anıl Kenar kaç yaşında? Cem Anıl Kenar nereli? Cem Anıl Kenar sevgilisi kim?

Gündem 15.06.2021 - 19:10 15.06.2021 - 19:11 Ece Sahan

Ada Masalı ilk bölümü ile bugün 15 haziran Salı günü ekranlara geliyor. Ada Masalı 1. bölüm heyecanı yaşanırken dizinin oyuncuları da bir hayli merak ediliyor. Ada Masalı dizisinin öne çıkan oyuncu kadrosu araştırılmaya başlandı. 

Yaz Romantik komedi dizilerinden iddialı biri olacak oan Ada Masalı oyuncu kadrosu ve karakterleri ile dikkat çekti. İlk bölümü ile ekrana gelen dizide Hakan karakteri de dikkat çekti. Peki Cem Anıl Kenar kimdir? 

Cem Anıl Kenar Kimdir?

9 Eylül 1990 Ankara doğumludur. Dr. Binnaz Rıdvan Ege Lisesinden sonra Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Cem Anıl Kenar aynı zamanda Binghamton University Business Administrations New York’ta eğitim görmüştür. Eskrim ODTÜ ve Amerikan Futbolcu, ODTÜ Boks dalında Lisanslı Sporcudur. 

Ancak spor kariyerini bırakarak oyunculuğa yönelmiştir. Reklam ve dizilerde yer almıştır. 1.90 boyundadır. 

37. İstanbul Film Festivali’nde En İyi Kısa Film ödülünü alan "Sana İnanmıyorum Ama Yerçekimi Var" adlı filmde yer almıştır.

Rol Aldığı Yapımlar;

Sen Anlat Karadeniz

Sana İnanmıyorum Ama Yerçekimi Var

Damat Koğuşu

Kehribar

Hayat Şarkısı

YER ALDIĞI REKLAMLAR

Lipton Ice Tea

Avea

Ada Masalı Hakan Kimdir?

Hakan, Haziran'ın İstanbul'dan ofis arkadaşıdır. Adalı olan Hakan, üniversiteyi kazandıktan sonra İstanbul'a gelmiş ve adaya bir daha uğramamıştır. Geçmişte yaşadığı kalp kırıklığı nedeniyle adaya dönmek istemeyen Hakan, oldukça hırslı ve başarılıdır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@