Vadeli mevduat hesapları faiz oranları güncellenmeye devam ediyor. Son dönemde Türkiye’de bankacılık sisteminde kur korumalı TL mevduat hesapları ile elde edilen başarı sonrasında vadeli hesaplara da ilgi arttı.

Gözden kaçırmayın

"IMF'ye Borç Verdik" Diyen Türkiye'ye Dünya Bankası’ndan 500 milyon Dolarlık Kredi Daha! "IMF'ye Borç Verdik" Diyen Türkiye'ye Dünya Bankası’ndan 500 milyon Dolarlık Kredi Daha!

Adeta talih kuşu! 32 faize bomba dolar ayarı! Vadeli mevduat hesabı açan TL sahiplerine aylık 8.000 TL net faiz kazancı... Müşteri kazanmak için adeta faiz yarışına giren birçok banka ise yükse faiz getirisi oranları ile dikkat çekiyor. TEB Marifetli Hesap’la birikimlerini değerlendirmek isteyenlere ise en az 2.000 TL ile hesap açma fırsatı sunuluyor. Bu sayede en düşük yatırıma bile cazip oranlarda faiz kazanma fırsatı sağlanıyor. İşte bankaların en yüksek mevduat faiz oranları… TEB Marifetli Hesap yüzde 17,50’ye varan hoş geldin faizi ile en düşük yatırıma bile cazip getiri sunuyor. 45 gün boyunca avantajlı faiz oranlarından yararlanarak birikimlerinizi değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz. Kolay hesap açma işlemleri ve yüksek getiri avantajları ile vatandaşlar mevduat hesaplarını tercih etmeye devam ediyor.

TEB Marifetli Hesap Hoş Geldin Faizi

32 günlük vadede sadece hesabında 2.000 TL bulundurarak kazanç elde etmek isteyen bir kişi için net kazanç 29 TL olarak hesaplanmıştır. Daha yüksek mevduat tutarlarında birikimlerini değerlendirmek isteyenler ise 32 günlük vadede 50 bin TL için 729 TL net kazanç elde edebilmektedir.

En Yüksek Mevduat Faizi Hangi Bankada?

TEB Marifetli Hesap dışında birçok bankanın vadeli mevduat hesaplarında cazip faiz oranları sunulmaya devam ediyor. Yüzde 20’nin üzerinde faiz veren sadece birkaç banka kalmasına rağmen vatandaşların bu hesaplara ilgisi de devam ediyor. 32 günlük vadede en yüksek faiz getirisi ise Nisan ayında da VOV Hesap ile sağlanıyor. Bankların güncel faiz oranları ise şöyle:

·         Alternatif Bank VOV Hesap: %20,5

·         Anadolu Bank Renkli Hesap: %18

·         Fibabanka Kiraz Hesap: %20

·         TEB Marifetli Hesap: %17,50

·         ING Bank e – turuncu Hesap: %19

·         Akbank Vadeli Hesap: %18,25

·         Denizbank Vadeli Hesap: %18,50

500.000 TL'si olana 32 günlük vadeli mevduat kazançları