Afili Aşk bitti mi? Afili Aşk final mi yaptı? Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk final mi oldu neden yok? 29 Şubat 2020 Kanal D yayın akışı değişti. Kanal D yepyeni yayın akışıyla yeni haftaya girecek.

Afili Aşk bitti mi? Afili Aşk final mi yaptı? Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk final mi oldu neden yok? 29 Şubat 2020 Kanal D yayın akışı değişti. Kanal D yepyeni yayın akışıyla yeni haftaya girecek. Afili Aşk neden yok? Afili Aşk final mi yaptı? Kanal D yayın akışından Afili Aşk dizisi çıkartıldı.Afili Aşk bu akşam var mı yok mu?Kanal D ekranlarında Afili Aşk şoku! Ekranların en çok sevilen dizileri arasında yer alan Afili Aşk bu akşam yayınlanmayacak. Kanal D son dakika değişikliğiyle ve İdlib şehitleri nedeniyle yayın akışı tamamen değişti. Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen Afili Aşk yayınlanmıyor! Afili Aşk bitti mi? Afili Aşk final mi oldu merak ediliyor. Afili Aşk neden yok?Afili Aşk, bu akşam yeni bölümü yayınlanacaktı. Kanal D ekranlarında Yayın akışı tamamen değişiyor. Cumartesi akşamları bundan sonra Hizmetçiler dizisi ekranlara gelecek. Afili Aşk için çarşamba geri dönüş yada perşembe günü yayınlanması bekleniyor. Çarşamba günü Çok Güzel Hareketler Bunlar'da pazar gününe alındı. Ancak bu akşam Afili Aşk yeni bölüm yayınlanıp gün değiştirecek. İdlib şehitleri nedneiyle Kanal D Afili Aşk yayınlamama kararı aldı.Afili Aşk yeni bölümü ne zaman?

Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor


Belli oldu! Afili Aşk 5 Mart'tan itibaren yeni gününde artık perşembe akşamları yayınlanacak.Yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan'ın kaleme aldığı başrollerinde Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Serkay Tütüncü, Güzide Arslan, Yılmaz Kunt, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Zeynep Tuğçe Bayat, Altan Erkekli, Taner Rumeli ve Uğur Uzunel gibi yıldız isimlerin yer aldığı Afili Aşk yeni bölümü yayınlanmıyor. Afili Aşk yeni bölümü ne zamna, Afili Aşk çarşamba mı perşembe mi yayınlanacak belli olur olmaz sizlerle olacak. Afili Aşk final mi yaptı? Yayından mı kaldırıldı!Kanal D, en çok sahip çıktığı dizisi olan Afili Aşk, final yapmadı. Ancak Afili Aşk için son gününde beklenen izlenme olmazsa Kanal D sevilen dizinin ipini çekebilir. Normal de çok daha önce final yaparak ekranlara veda etmesi gerekirken, Afili Aşk yayından kaldırılmamıştı. Afili Aşk yeni günün de tutmazsa final kararı kesin gözüyle bakılıyor ve ekranlara veda edecek.