Konya'da yaşanan köpeklere işkence videosu sosyal medyayı ayağa kaldırmıştı. Türkiye'nin en önemli sanatçılarından Ajda Pekkan'dan konuyla ilgili sitem ve meydan okuyan paylaşım geldi!

Konya ve Mamak'ta barınaklarda yaşanan hayvanlara dair işkence görüntüleri tüm vatandaşları sarstı. Sokak hayvanlarının popülasyon nedenini çözmek yerine işkence ile öldürme yönetimine gittiler! 

Hayvan barınağından gelen görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Konya'da bir barınakta sözde bir barınak bakıcısı görevli bir köpeğin başına kürekle vurarak katletti. O anlarda diğer görevliler ise durumu her gün olduğu belli olduğu bir şekilde soğukkanlıklar izledi. 

Görüntüler sonrası sosyal medya ayağa kalkarken ünlü isimlerde duruma isyan etti. Onlardan biri de Türkiye'nin süperstarı Ajda Pekkan'dı. Sağlık sorunları olduğu bilinen Ajda Pekkan sosyal medya hesabından hem sitem dolu hem de meydan okuyan bir paylaşım yaptı. 

Konya'daki insanlık dışı görüntüler sonrası Ajda Pekkan sosyal medya hesabında bir paylaşım yaptı. Ajda Pekkan "Bu iyileşme dönemimde beni sokak hayvanlarına yapılan eziyetlere ve barınaklardaki zulme engel olmak için yürümek zorunda bırakmayın Onlar için yaparım!" diye yazdı. 

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Konuyla iligli olarak Şahan Gökbakar, Gökhan Özoğuz, Demet Akalın, Hayko Cepkin, Alperen Duymaz, Rabia Soytürk gibi pek çok ünlü de ateş püskürttü.