Akbank bankamatik kartı kullanan vatandaşlar için 50000 TL kredi limiti hazırladığını açıkladı! Banka müşterisi olan kişiler yararlanabiliyor.

Akbank bankamatik kartı kullanan vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kampanyada 50000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi limiti hazırladığını açıkladı. Akbank müşterisi olan ve bu bankanın kredi kartı ile birlikte, bankamatik kartını kullanan vatandaşların banka kredi puanı uygun olmaları durumunda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilmeleri için bankadan başvuru yapmaları gerekiyor. 

50000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız durumunda sizlere verilecek olan bu kredi kampanyasında diğer bankalara nazaran daha düşük faiz adımlarından yararlanarak sizlere ihtiyaç kayıt söylemesi verilecektir. 

AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların 18 yaşından büyük olması ve banka kredi politikalarına uygun olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden de yapacakları tüm işlemlerde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplarına yatırılmaktadır. 

Akbank ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atmanız durumunda sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 noktasına göndererek, bir ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Bireysel olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilecekleri bu kampanyaları katılabilmeleri için Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda, emekli olan vatandaşları da ayrı bir kredi kampanyası hazırladı. Emekli maaşınızı eğer, Akbank şubelerinde taşımak istiyorsanız ve başvuru yapmak istiyorsanız, emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte uygun faiz oranları ile birlikte hemen işlemlerinizi gerçekleştirerek, maaş, taşıma işlemleri sonrasında yüksek limitli krediler kullanabilirsiniz.