Akbank'tan gelen haber herkesi heyecanlandırdı. 20 bin TL faizsiz nakit avans almak isteyenler başvurulara başladı. Peki hangi şartları karşılarsanız Akbank'ın sıfır faizli kredi fırsatından yararlanacaksınız? 12 ay boyunca 20 bin TL'lik nakit avansı yavaş yavaş ödeyin.

Akbank, daha önce sunduğu kredi kampanyaları ile adından söz ettirmişti. Şimdi ise 20 bin TL'lik faizsiz kredi için kolları sıvadı. Üstelik başvuru yapanların önemli bir kısmı bu krediye dakikalar içerisinde ulaşabilecek. Yerinizden kalkmadan faizsiz kredinizi alabilirsiniz.

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

Mobilden Başvuru Yapılabiliyor

Faizsiz nakit avans müjdesinde mobilden başvurular kabul edilmektedir. Banka şubesine gerek kalmadan ve faiz ödemeden nakit avansınızı değerlendirmek sizin elinizde. Üstelik vade konusunda da önemli bir ayrıcalık tanındı. 6 ya da 12 ay vade ile çekeceğiniz nakit avansı rahatlıkla ödeyebilirsiniz. 

20 Bin TL Nakit Avans Şartları

20 bin TL'lik nakit avansın yeni Akbank müşterilerine verileceği öğrenildi. Dolayısıyla eğer Akbanklı değilseniz bir an önce Akbank müşterisi olarak bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Veya yeni müşteri olduysanız da süre geçmeden mobil uygulama üzerinden kampanyadan faydalanmanız mümkündür. Akbank'ın kullanıcılara sağladığı en önemli fırsatlardan biri olan faizsiz nakit avansı sizler de değerlendirin. 

Akbank'a Kaydolmak Yetiyor!

Akbank'ın yeni müşterisi olanlar, birbirinden farklı şartlara boğulmadan rahatlıkla nakit avansını çekebilecek. Böylelikle herhangi bir sorunla karşılaşmaksızın kredi kullanımında sorun yaşamayacak. Sizler de kafanıza takılan her türlü sorunun yanıtı için Akbank Çağrı Merkezi veya banka şubelerini tercih edebilirsiniz.