Akbank Borç Kapatma Kredisi Başlattı: Mart sonuna kadar 150000 TL ödeyecek, Borçlarınızı kapatacak

Akbank yaptığı son kampanya ile son dakika kredi onayı vereceğini duyurdu. Uygun faizlerle kredi almak isteyenlere Akbank son dakika olarak 150.000 TL kredi sunacak. 150.000 TL'ye kadar 24 ay vadeli verilecek olan bu kredilerde banka 3 ay ertelemeli ve diğer bankalardaki tüm borçlarınızı kapatarak sizlere kredi onayı sunacak. Akbank internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bu duyuru ile birlikte, kredi onayı almak isteyenler, hemen başvuru yapabilecekler.

Akbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Son Dakika! Devlet destekli 7 bin 300 TL ödeme olacak! Son Dakika! Devlet destekli 7 bin 300 TL ödeme olacak!

Akbank üzerinden işlem yapacak olan müşteriler, kredilerini belirli koşullara göre aynı gün kullanabilecekler. Kredi başvurusu için banka kişilere uygun faiz oranları ile kredi sunacaktır. Kredi kullanmak isteyenler için banka, hızlı ve anlık işlemler için bazı şartlar sunacak. Banka sigortalıları en az 3 ay sigortalı olmak isteyeceklerdir. Emekliler de emekli maaşlarını bu bankadan almak isteyeceklerdir. Siz de bu şekilde kredi kullanmak istiyorsanız ve şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Akbank'ın 150.000 TL'ye kadar vermiş olduğu bu krediye başvurabilirsiniz.

Akbank Banka Şubesine Gitmeden Onay!

Kredi kullanmak isteyenler banka şubelerine gitmeden anında kredi onayı alabilirler. Kredi kullanmak isteyenler bankanın internet sitesi www.akbank.com.tr'den 24 aya kadar vade ile işlem yapabilirler. İşlemlerde banka şartlarına göre kredi kullanabilecektir. Banka şubelerine gideceklerin evrakları için sadece kimliklerini yanlarında getirmeleri yeterli olacaktır. Bu şekilde sizlerde Akbank üzerinden düşük faizli kredi kullanabileceksiniz.