ATV'nin büyük reklamlar yaptığı dizisi ekranlara veda ediyor. Akıncı ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

ATV'nin büyük reklamlar yaptığı dizisi ekranlara veda ediyor. Akıncı ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Akıncı final tarihi açıklandı! Akıncı finalinde neler olacak?

Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Tolga Tekin, Yıldıray Şahinler gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Akıncı dizisi ilk bölümü ile sosyal medyada gündem olmuştu. İlk Türk süper kahraman dizisi olan Akıncı yeni sezon onayı alamadı. Ekranlara veda edecek dizinin final tarihi de belirlendi!

2. SEZON ONAYI ALAMADIAkıncı dizisi tanıtımları ile büyük merak uyandırmıştı. Dizi ilk bölümü ile sosyal medyada gündem olmuştu. Cuma günleri ekrana gelen dizi reytinglerde tutunamadı ve final kararı aldı! Akıncı'nın final bölümü belirlendi. Akıncı hayranlarına üzücü haber kesinleşti.

Akıncı dizisinde beklenilen final açıklandı. Bu hafta 16. bölümü ile ekrana gelecek olan dizinin final tarihi açıklandı. Kadrosunda Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Tolga Tekin, Yıldıray Şahinler, Deren Talu, Didem İnselel, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil gibi oyuncuların yer aldığı Akıncı final bölümü ile ekranlara veda ederken adını da Türk dizi tarihine kazımayı ihmal etmeyecek.

FİNAL TARİHİ AÇIKLANDI

Akıncı dizisi final tarihi de açıklandı. Atv'nin ilk Türk süperkahraman dizisi Akıncı 20. bölümle ekranlara veda edecek. 16. bölümü ile ekranlara gelecek olan Akıncı dizisi 20.bölümde ekranlara veda edeceği kesinleşti. Yani Akıncı hayranları 4 bölüm sonra dizilerine veda etmek zorunda.